astra 2001 klima problemi

windu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, 2001 astra at klima açıkken rölentide arada bir silkelenme oluyor, geçen yaz şarj dinamosunun diyotları yandı değiştiren arkadaş klimadan kaynaklandığını söyledi. Yardımınızı rica ediyorum.

tarikc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rolanti kelebeginden de olabilir bu titreme,belkide temizletmen gerekir..

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum hosgeldın.. uye arsıvınde kendını formata uygun sekılde tanıtmalısın ad soyad yaş iş şehir araba gıbı. aksi taktırde actıgın konu kılıtlenecektır.. kendını tanıttıktan sonra yardımcı olalım

windu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür

windu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Titreme sürekli olmuyor arkadaşlar arada bir araba sarsılyor. sanki klima fazla akım çekip motoru tekletiyor.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Klimananın hatlı kulanılmasından tiriger şarj dinamosuda arılanıyor .Kılimayı fites boştaiken açmak gerek .Aksi halde adı geçen sistemlere çok yük binip ilk çalışma kasıntılı oluyor. (Konu ile ilgisi yok fakat söz edildiği için bilgi babın dan yazmış bulndum.:good:

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş ilk anda bı sılkeler arabayı hatta cok hassas hıssetmeye calısırsan rolantıde sureklı bı kasılma olur anak o kadar belırlı bırsey olmaz onun ıcın takma kafana dıyebılırım

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer araban çok kasılıyosa klima gazın azaldığından klima yeterli soğutma yapamaz bu yüzden kompresör yeterli soğutma düzeyine gelebilmek için daha çok güç çeker. bide polen filtrenide kontrol et derim.