Astra alma fırsatı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çevremdeki bir teyzeden Astrasını satacağını öğrendim. Arabayı da daha sonra gördüm. Görür görmez de çarpıldım... 2006 Opel astra cosmo 1,6 easytronik. Gümüş gri. GTC jantlı. Araba acenteden body kitli gelmiş. Esp,asr, sport sürüş modu, elektrikli katlanır ayna, xenon, hız sabitleme, park pilotu var. Araba diğer kardeşlerinden oldukça alçak görünüyor. Camlar flimli(orta koyulukta) Sanırım IDS plusta var.Sadece sunroof yok. Aracın kmsi daha 5000'de. Mayıs trafiğe çıkışlı. Araçta çizik yok. Altı alçak olduğu için satıyor. Kendinden başka kimsenin de kullanmadığını biliyorum. Arabanın görüntüsü on numara. Diğerlerinden çok daha çekici ve agresif duruyor. 32000ytl'ye bırakıyor. 2004 307 mi hemen satıp almalı mı bu arabayı? Cumartesi günü galeriye gidip fiyat çıkarttırdım aynı özelliklerde 2007 astra indirimli 45000 ytl. Astradan gelen şikayetler kafamı karıştırıyor. Bi de astra makyaj görecekmiş. Napıyım? Yol gösterin lütfen. Vectranın yanına astra da yapsak güzel olur diyorum ama kafam da hala karışık..

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum her modelın bı kusuru vardır ama dediğin araba kusel bişi eger surat merakın yoksa ideal bir araba yoksa aynı paraya kusel araba cok mesela avensis mesela jetta veya leon kafanı karıştırmak gibi olmasında tek sorun performans geri kalanı mukemmel bir araba

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
alinirr walla

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gayet güzel ama yere yakın diye satmak istiyorsa, belki yere yakınlığını deneyerek görmüştür. Altına bir bak temizse hemen al bence. benzinliler dizele göre daha az sorunlu diye biliyorum.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Altını vuruyomuş zaten.60-65 yaşlarında çok titiz bir hanım. Arabasını tamir ettirirken başında duruyomuş.(eşinin şöförü söylüyor). Alçak diye öndeki marşpiyeli söktürtmüş serviste. Arabayı alırsam onu da verecekmiş.Valla ben arabayı çok dikkatli inceledim kusur göremedim. İçi zaten 0 gibi.

flybird' Alıntı:
gayet güzel ama yere yakın diye satmak istiyorsa, belki yere yakınlığını deneyerek görmüştür. Altına bir bak temizse hemen al bence. benzinliler dizele göre daha az sorunlu diye biliyorum.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tip olarak leon çok baskın ama motor kötü 8v. Kokpiti de kötü. Ben aslında bi ikilemde kaldım. Pejomu satacam orası kesin. Sattıktan sonra babama 0 km vw caddy alıp babamın vectrasını mı kullanmaya başlayayım yoksa bu astra fırsatını mı değerlendiriyim?
bozcurt' Alıntı:
dostum her modelın bı kusuru vardır ama dediğin araba kusel bişi eger surat merakın yoksa ideal bir araba yoksa aynı paraya kusel araba cok mesela avensis mesela jetta veya leon kafanı karıştırmak gibi olmasında tek sorun performans geri kalanı mukemmel bir araba

volkanx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanx.tr.cx
Anlattığın özellikteki Astrayı tek geçerim ne 307 ne Vectra yerini tutar bence ki fiyat çok uygun daha araba 5000 km diyosun yani...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra kaçarmı yaa hemde 32.000 ytl ye hemde 5000 km de vursa bile altını ne kadar vurmuştur hiç kaçırma derim bende en yakın arkadaşlarımdan birinde var Leon yaramaz ya Astra Prestij olarak yer bitirir Leon u bi kötü tarafı Easytronik olması

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemen almalısın dostum bence kaçırma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...