Astra alma fırsatı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VW grubundan geldiği için diğer VW grubu arabaları gibi (Skodayı bilmem) sürüşü muhteşem bir araba (Stylance modeli. Yalnız reference ile arasında sürüş rahatlığı açısından hiçbir fark yok). Bence motoru da çok kötü değil. 1.6 102bg. Daha önce 90 bg araba kullanmış birisi olarak bence gayet tatminkar. Ayrıca piyasada o fiyata alınabilecek daha agresif görünüşlü bir araba olduğunu sanmıyorum.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özellikle triptronik istiyorum. Kendi pejomun performansından memnunum ama istanbul trafiği de illallah ettirdi. Kilit kelime, önce rahatlık

M@honi' Alıntı:
Astra kaçarmı yaa hemde 32.000 ytl ye hemde 5000 km de vursa bile altını ne kadar vurmuştur hiç kaçırma derim bende en yakın arkadaşlarımdan birinde var Leon yaramaz ya Astra Prestij olarak yer bitirir Leon u bi kötü tarafı Easytronik olması

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
32000 ytl o donanıma hiç bir şey değil fiyatlardanda haberiniz var zaten... Bence kesinlikle kaçırılmamalı o astra... Bende elegance easy. kullanıyorum 2 yıldır içiniz rahat olsun araba güzel.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler. Şirketin önünde bugün satılığa çıkardım aracımı. Satılır satılmaz o astrayı alıcam.
ELEGANCE' Alıntı:
32000 ytl o donanıma hiç bir şey değil fiyatlardanda haberiniz var zaten... Bence kesinlikle kaçırılmamalı o astra... Bende elegance easy. kullanıyorum 2 yıldır içiniz rahat olsun araba güzel.

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hakkinenk' Alıntı:
teşekkürler. Şirketin önünde bugün satılığa çıkardım aracımı. Satılır satılmaz o astrayı alıcam.

hayırlı olsun... yanlız vites konusunda bilginiz vardır belki ama easytroniclerde vites geçişini hissedersiniz. Tam otomatik veya tiptronic gibi sarsıntısız geçmez. Birde ara sıra saçmalayabilir vites ama önemli değil yolda bırakmaz.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cumartesi günü bayide test sürüşü yaptım. Çok önemli diil. Sonuçta diğer otomatiklere ve triptroniklere göre yakıttan istifademiz oluyor.

ELEGANCE' Alıntı:
hayırlı olsun... yanlız vites konusunda bilginiz vardır belki ama easytroniclerde vites geçişini hissedersiniz. Tam otomatik veya tiptronic gibi sarsıntısız geçmez. Birde ara sıra saçmalayabilir vites ama önemli değil yolda bırakmaz.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin 307 yüksekse takasa filan gir Astra ile bence orta sınıftaki en iyi araba Astra gerek teknolojik özellikleri gerekse duruşu şimdiden hayırlı olsun
tabi bunu söylerken Ausi A3 ü BMW 1.16 yı filan katmıyorum

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hiç düşünme bende 6 aydır astra kullanıyorum we çok memnunum bırak şikayetleri...bu arada bende bi opel show room a gittim we sordum ocaktan itibaren astra makyajlanacakmış ama çok bi degişiklik olmayacakmış yani wectra daki kadar göze çarpmayacakmış.walla bu arabayı kaçırma derim ben

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...