Astra Classic ile Yeni Opel Corsa Fiyatı aynı Sizce Hangisi?

haluk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazdıklarımı iyi oku o yazıda hiciv var.hiciv in ne olduğunu bilmiyosan kötü bişey söyleme açıklayım ben...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiciv=türk dilinde sağ gösterip sol vurma anlamına gelir.yani bi çeşit ima dır.

ben kamyonların motorunun güçsz olduğunu söyleyerek aslında çok güçlü olduklarını savundum yani.yani demek istedimki o güçlü motorlarda dizel yakıt kullanıyo yakıt tipiyle motor gücünü kıyaslayamazsın demek istedim.

maxim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım ama yinede yani benzinlim kadar performans nerde sonuçta daha az performans dizel arabalar benzinliye göre ben derim ki dizel arabaya bineceğine benzinli al tüp taktır daha fazla hız ve performans alırsın buda benden sana tavsiye

tween&ozy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabadan istediğin özelliklere bağlı..eğer dizel düşünmüyorsan astra al..esp gibi güvenlik önlemlerini,yeni dizayn düşünüyorsan corsa daha mantıklı bence

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxim' Alıntı:
anladım ama yinede yani benzinlim kadar performans nerde sonuçta daha az performans dizel arabalar benzinliye göre ben derim ki dizel arabaya bineceğine benzinli al tüp taktır daha fazla hız ve performans alırsın buda benden sana tavsiye
sağolda dostum ben hız ve performans aramıyorum.ekonomi ve güvenlik arıyorum.corsa çok hoş bi araba benzinlisi canavar gibi ama malesef dediğim gibi bizim segmentte bagaj yok tüpte girerse alamancılar gibi arabanın tepesine mi koyuyum bavulları:):):kop: derler deutchland danmı gelion ankaradanmı:)

maxim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yoo simit depo koy arabanın bagajı aynı kalsın stepneyi ufalt sadece bu kadar

34 MRJ 66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra tabikide güzel araba taki yeni corsa çıkana kadar ikiside çok güzel ama şimdiki corsanın yanında astra çok farklı diil yani astra olduğu için corsadan çook daha ii olması lazım ama ben bi fark göremiyorum....yani CORSA..sınıfının en iyisini boşwerin sınıfının üstünde ne biliyim punto polo ibiza 206 bunlar v.b. corsanın yanında çok sönük kalıyorlar :kop: