Astra Dizel Yakit

PoWeR_CaR_AsTrA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
İyi de adamlar daha ekonomik olsun diye(yakıt+vergi)bu seçeneği müşteriye sunuyolar,kimse senin gırtlağını sıkmadı ya illaki bunu al diye;o zaman daha büyük motorlu ve doğal olarak daha yüksek performanslı bi versiyonu tercih edecektin ... :(

iide ben dizel almak istiyorum ama onların bana sunduğu tek seçenek 1.3 90 hp ben napabilirim??? bana sorsaladı 1.6 dizelmi 1.3 mü diye ozaman haklısın

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
PoWeR_CaR_AsTrA' Alıntı:
iide ben dizel almak istiyorum ama onların bana sunduğu tek seçenek 1.3 90 hp ben napabilirim??? bana sorsaladı 1.6 dizelmi 1.3 mü diye ozaman haklısın
1.7 veya 1.9 seçeneklerini düşünseydin keşke ama olsun takma artık ...;)

astragsi_vb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes nasıl oluyo ya ben bıle 50 liraya 200 gidiyorum nerdeyse :) xsara vts ile allah allah :) opel abi normaldir bendede wardı Takla attım kurtuldum cok kronik hastalıgı war opelin zaten en cokta basımı direksyion kutusu agrıttı :)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimse sorunu önce kendinde aramıyor hemen aracın üzerine atıp kurtulmaya çalıyor arabayı gereken devir de kullanıyor musun bakımlarını zamanında yaptırıyor musun bunları insanın kendisine bi sorması lazın bizim araba 1.6 benzinli bi depoyla 650 700 km gidiyor buda normal kullanımda

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzinli astra 1depo 420 km gitti o da 160-220km arası otoban(pedal paspasta yada paspasa çok yakın sewiyede)we 150-180km ile karayolunda.kullanıcı ile alakalı bişi serwise gitmeden önce sürüş tarzını gözden geçir sonrasında da mutlaka bi serwise görün kardeş...

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 1,7 cdti var 140 kuruş yakıyor şehir içi. 1,3 cdti 6 ileri şanzumanla desteklenmiş arabanın biraz daha yürümesi sağlanmış olsa bile bence bu kasa için motor küçük kalıyor. kasayı yürütmek içinde mazotu kullanıyor.

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bi depoyla şehir içi 850 km yaptım ama havalar sıcakken kışın 750 civarı olur

menza22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OpeLT' Alıntı:
hakkatten nasıl dizel bu yaaaa ARACIN BENZİNLİ OLMASIN SAKINNN

ben yarım depoyla 350, 1 depoyla 700 km gidİyorum (ŞEHİRİÇİ) (1 DEPO 42 LİTRE)
abicim dizel aracınla ilgili sabahları geç alışma sorunun varmı? ben ciddi sorunlar yaşıyorum ve giderek zorlanıyorum çalıştırmakta:(