Astra Dizel Yakit

mysterious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya araçta yada mazotta bir problem war... bendede aynı araba var şehir içi 700-800 km arası yol yapıyorum, şehirler arası çok dikkatli kullanırsam 1100 km'den fazla yol yapiyorum (yaklaşık 1200 km)...

Ama Bir defasında çok kötü yakıt almıştım, uzun yolda 700 km'yi zor gördüm...

bu arada menza22 benim araba sabahları tık diye çalışıyo 1 yıldan fazla oldu kullanıyorum hiç problem çıkarmadı... tek problemim geçenlerde immobilizer ile ilgili bir problem yaşadım servis yazılımla ilgili olduğunu söyledi...

diğer forumlardanda okuduğum kadarıyla çoğu kişide benzeri yazılım problemleri var ve opel hiçbirşey yapmıyor... AYIP SANA OPEL !!!

menza22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mysterious' Alıntı:
ya araçta yada mazotta bir problem war... bendede aynı araba var şehir içi 700-800 km arası yol yapıyorum, şehirler arası çok dikkatli kullanırsam 1100 km'den fazla yol yapiyorum (yaklaşık 1200 km)...

Ama Bir defasında çok kötü yakıt almıştım, uzun yolda 700 km'yi zor gördüm...

bu arada menza22 benim araba sabahları tık diye çalışıyo 1 yıldan fazla oldu kullanıyorum hiç problem çıkarmadı... tek problemim geçenlerde immobilizer ile ilgili bir problem yaşadım servis yazılımla ilgili olduğunu söyledi...

diğer forumlardanda okuduğum kadarıyla çoğu kişide benzeri yazılım problemleri var ve opel hiçbirşey yapmıyor... AYIP SANA OPEL !!!
1 yıl olmak üzere arabayı alalı. aslında şimdiye kadar maşallahı vardı yaa. hiç şikayetim yoktu. çalışmama olayı yeni başladı.2 ay falan oluyo. ama bayaa hırpalıyo-3-4 seferde ancak alıyo marş. yazılım bekliyoruz diyolar başka bişiy demiyolar yaaa:(allah sorundan kazadan saklasın aman aman. seninki iyimiş ne güzel.

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deposu 42 l almıyormu 1.3 cdti

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
menza22' Alıntı:
abicim dizel aracınla ilgili sabahları geç alışma sorunun varmı? ben ciddi sorunlar yaşıyorum ve giderek zorlanıyorum çalıştırmakta:(

hayır kesinlikle problemmim yok.. Sabahları marşa bastığımda araba tık diye çalışıyor.. Hatta geçen yıl Konya hava -20 dereceye kadar düştüğü zamanlarda bile problem çıkmadı Allaha çok şükür.. Yakıttanda memnunum arabadanda ;)

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi demek bizde şans yok

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abcm valla bendede astra h 1,6 easytrnc var ..bi kre uzun yol yaptm..oda arac daa 2 bndeyken oldu.1 depoyla 650 km gttm..su anda gtsem ben 700 u devirrirm..ve ortlaama sehir ici 6,5-7 yakyrm..senn aracta srn var bence

özekin_opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım opellerin dizel motorlarında hava debimetresi denen bi parça var genellik dizel motorlarda problem yaşanıyo bu parçada. yakıtın arabayı kullanmayla bu derece fark edeceğini sanmıyorum ama sen bi servise gidip arabanı bi cihaza balattır ve debimetrenin değerlerini ölçtür. eğer düşükse araban çok yakar ve çekiş düşüklüğüde olur dizel olupta aynı zamanda turbolu olan araçlar bu parçayı sık bozarlar. Tabi arabanda başka bi problemde olabilir..