Astra Dizel Yakit

mysterious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamlar yazılımdan diolar ama problem her arabada olmuyo yani yazılımdan olsa bu yazılım hepsinde aynı dolayısıyla hepsinde aynı problemlerin olması gerekmezmi...

acaba arabaların garantileri bitsin diye oyalıyolarmı nedir... böyle şeyler düşünmek hoş değil ama ne bileyim........

menza22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
OpeLT' Alıntı:
hayır kesinlikle problemmim yok.. Sabahları marşa bastığımda araba tık diye çalışıyor.. Hatta geçen yıl Konya hava -20 dereceye kadar düştüğü zamanlarda bile problem çıkmadı Allaha çok şükür.. Yakıttanda memnunum arabadanda ;)
walla ne diyim allah bozmasın.. ama bizim motorlar çürük çıktı demekki. yazılımla falan olacağını düşünmüyorum ben bu sorunun. adamlar oyalama taktiği uyguluyo bencede:(

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya adamlar çözemediği sorun olunca hemen yazılım diyorlar açıkcası çözemiyorlar problemi

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi havasını almayı unutmayın yoksa tabi menzil az olur daha çok yakar

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya nasil oluor benim araba 1.3 dizel 90 beygir bende bir depo ile 650 km gidiorum sehir ici yani yaklasik 7.8 filan yazior be bir dope ile 750 800 km yapiorum diyenlere sasiyorum anlamadim gitti yani nasil dizel ben benzinli arabamda bastigimdan daha az basiyorum bu aracta ona ragmen cok yakiyor.

cbturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar elinizi cabuk tutun ve hemen servise derim bu nedemek yaaa eger servis sorununuzu 5 kerede de cozemezse lutfen faturali iş yapın bu arada ve yetkili servislere gidin ordan dogru bir avukata zengin olabilirsiniz sizi kimsenin bu sekilde magdur etmeye hakki yok selamlar

cbturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar elinizi cabuk tutun ve hemen servise derim bu nedemek yaaa eger servis sorununuzu 5 kerede de cozemezse lutfen faturali iş yapın bu arada ve yetkili servislere gidin ordan dogru bir avukata zengin olabilirsiniz sizi kimsenin bu sekilde magdur etmeye hakki yok selamlar
Bu arada sunuda ekliyeyim benim arkadsimda var 11.3 cdti 900 kmyi gozumle gordum