Astra F Kullanıcıları Buraya

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alican ajanmısın sen ;) bizi arabamızdan f sevgisinden mahrummu etmek istiyorsun..Eksilelimde sayıca diğer topiclerden gerimi kalalım istiyorsun...? :) :)

akif252

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2-3 gündür çok sessiz bura.
kardeş ben de bilmiyorum antfr
olayını
ama sanırım
kışa girerken ölçüm yapılıyor
ona göre değiştiriliyor

ölçtür derecesi düşükse ekkettir ama kalliteli marka kullan castrol sehell gibi piyasada 1 lt resi 5 10 tl ye var onlarda alma motor içini çürütüyor

eğer hiç antifiriz yoksa iice takip et radyatör suyunu yeni antifiriz koyunca sağından solunda kaçıra bilir peteklerde ufak delikler pas yaparak kapanıyor sende antifitiz eklyince kaçırmaya başlıyor motorun ve sillindir kapağıının , kalorifer petekelrinin radyatörünün sağlığını düşünüyorsan 12 ay antifirizi eksik etmiceksin...

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alican ajanmısın sen ;) bizi arabamızdan f sevgisinden mahrummu etmek istiyorsun..Eksilelimde sayıca diğer topiclerden gerimi kalalım istiyorsun...? :) :)

Beni yan topicten yolladılar abi :D al dediler bunu sat :( hayır dedim lastiklerini keseriz dediler:( :D Acil satılsın diye uğraşıyoruzda belki dedim vardır isteyen yada tanıdığı araç arayan filan :D

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam F ciler.astra glsm kaloriferden su kaçırıyor.(sağ paspasın altı ıslanıyor.) bunun tamiri kolay mıdır? ne kadar masraf çıkarır? yarın il merkezine inmeyi düşünüyorum bir saat kadar ayırabilirim sanırım.yapılabilir mi bu zaman aralığında?

saygı ve muhabbetle.

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
göğüs değil de orta konsol sökülecek; bir saatte bitmeyebilir; radyatör delinmiş ya da musluk çürümüştür.......

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Direksiyon tıkırtısı olan var muı bugun sanki direksiyondan mil dönuyormus gıbı sesler duydum kutunun ıcınden geliyor gibi umarım yanılmısımdır.

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umarım musluktandır.4 aydır böylece biniyorum araca su eksilttiği için antifiriz de koymadım.kesin çürümüştür bir yerleri.bakalım ne olacak sonuç.

saygı ve muhabbetle.