Astra F Kullanıcıları Buraya

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı ustaya götürdüm baktı pazartesi sabahtan getir dedi. Egr ise bu sefer değiştiririz ama sanki enjektörlerde bir problem var gibi dedi. Masraf artabilir eğer artarsa babana söyleriz elden çıkarır arabayı dedi :D

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı ustaya götürdüm baktı pazartesi sabahtan getir dedi. Egr ise bu sefer değiştiririz ama sanki enjektörlerde bir problem var gibi dedi. Masraf artabilir eğer artarsa babana söyleriz elden çıkarır arabayı dedi :D

enjektör se takma kafana boscha götür ultrasonic temizleme yaptır ama yaptırmadan önce test ettir enjektörlerini

goshawk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mikserli sistemlerde ters röle bağlanarak pompa durdurulabilir; rölenin maliyeti 5-10 tl civarındadır; 20 tl ye tüpçülerin elektrikçileri yapar; bağlantı şemasını verebilirim; ama sıralı sistemlerde bi ters röle bide zamanlayıcı röle konraka ya da eko pomp denilen modül tarzında bir parça takılarak durdurlabilir...

Halil yeni araban hayırlı uğurlu olsun... bayağıdır siteye uğramıyordum.. 1,5 saattir okuyorum amma geri kalmışım ya...

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Bagaj kapağının kilit motoru bozuluyor. Yenisi çok pahalıydı ben aldım kestim biçtim açtım içini ufacık bir motor var 4 liraya yenisini aldım lehimledim. Canavar gibi oldu :D

Geçen egr yi temizlettik düzeldi dedik ama yine arıza ışığı tekleme ve stop etme problemi başladı. Acaba buji kablolarında bir problem olabilir mi diye düşünüyorum. Çiğ benzin atıyor araba.

eğer çiğ yakma varsa enjektördendir; subab vurma da yapabilir, temizlenice geçer, olmazsa çıkma enjektör takılır....

Halil yeni araban hayırlı uğurlu olsun... bayağıdır siteye uğramıyordum.. 1,5 saattir okuyorum amma geri kalmışım ya...

teşekkür ederim murat abi...

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam F Garajı.ne var ne yok buralarda.Halil kardeşim hayırlı olsun bu arada GLS ye terfi etmişin.var mı başka aracını değiştiren?İyi muhabbetleriniz olsun güzel insanlar

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam F Garajı.ne var ne yok buralarda.Halil kardeşim hayırlı olsun bu arada GLS ye terfi etmişin.var mı başka aracını değiştiren?İyi muhabbetleriniz olsun güzel insanlar

selam ilker abi hiç uğramıyorsun foruma

Bu arada geçen gün opel bayisine gittim yenilik fln var mı diye yeni meriva gelmiş dışı baya güzel en azından eski kasaya göre evrim geçirmiş , iç mekanda baya geniş ve kullanışlı hoşuma gitti araç tam aile arabası yalnız plastik kalitesi kötüydü astra ve insigniaya kıyasla baya fark var birde benim bindiğim aracın iç mekanı kahverengi tonuydu umarım hepsi öyle değildir :( berbat duruyor bej fln olsa çok daha iyi durur .

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fçiler size bir sorum olacak
Eve 2. bir araba alımı söz konusu oldu bütçe 20-25 arası aracın orta sınıf biraz oturaklı bir araç olması gerekiyor ( mondeo , passat vs )

fiyatlara bakınca
2005 sonrası passatlar 1.6 fsi ları 33bin tl civarından başlıyor
laguna ,c5 lerin yenileri güzel ancak pahalı eskileride bir şeye benzemiyor
vectra c asla düşünmüyorum ( hem tipini sevmem:) hem de 1.6 o kasaya az dizelleride pahalı )
alfa 159 isterdim ancak oda 40bin civarından başlıyor

en mantıklısı 05-06 2.0 tdci ghia ford mondeo gibi duruyor
hem 2.0 dizel hem üst donanım hemde 25 bin tl civarına bulunabiliyor
bu fiyatlara bu sınıfta bu donanımda dizel daha uygun bir araç yok galiba
ford_mondeo_mk3_2.jpg

Ne dersiniz ?

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
c5 sakın almayın kuzenim göralda ve hiç önermiyo

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mondeo bizde bakmıştık. Arkadaşımda var çok memnundu ama son durum nedir bilemem. 300Nm tork var onda asfaltı kazıyarak gidiyor :D
Bu arada arabayı hala yaptırmak nasip olmadı. Yatıyor bahçede. Ne olacak bilmem Öneriler için teşekkürler bu arada.