Astra F Kullanıcıları Buraya

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam baylar,
mutlu tekrar geçmiş olsun,nazarı çıkmış diyelim artık...
ben de dün motoru göstermeye gittim, gördüm ki ben evham yapmışım bir miktar yağ eksilmiş, ustanın söylemesi ilk kullanımda o kadar eksiltme normalmiş, gitmişken yağı yeniledik, sentetik yağ koyduk bu sefer bakalım ne kadar fark edicek daha önce denememiştim..

astra bor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanmıyor

Engin abi dediğin ışık zaten airbag ışığı lakin bende ikinci airbagı gösteren bi ışık varmı bilmiyotum ama büyük ihtimal o ışık ikisinide gösteriyordur:) ayrıca ışığın sönmesi arızasının olmamasını gösterir eğerki sürekli yanıyorsa bilki arıza var demektir:) ayrıca abi dediğin şey benimde dikkatimi çekti acaba tahliye gibi bişeymiki:eek:
Bahsettiğim airbag ışığı kontağı ilk çevirmede yanması gerekmezmi?

astra bor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar camlara film mi yoka döşemeye uygun perde mi önerirsiniz. Yaptıran var mı aranızda, hangisi güzel olur. Birde kılıf almayı düşünüyorum. Hangi rengi önerirsiniz. torpido açk kahverengi,acaba o renk nasıl gider. Hazır kılıf mı önerirsiniz, yoksa kaliteli bir kumaş alıp diktirteyim mi? Eğer diktirtmeyi önerirseniz, İzmir de kimi önerirsiniz?

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar camlara film mi yoka döşemeye uygun perde mi önerirsiniz. Yaptıran var mı aranızda, hangisi güzel olur. Birde kılıf almayı düşünüyorum. Hangi rengi önerirsiniz. torpido açk kahverengi,acaba o renk nasıl gider. Hazır kılıf mı önerirsiniz, yoksa kaliteli bir kumaş alıp diktirteyim mi? Eğer diktirtmeyi önerirseniz, İzmir de kimi önerirsiniz?
bence açık renk film yaptır. perdeler bizim arabaya kesinlikle gitmez:good:

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aranızda branda kullanan var mı??aynanaları ne yapıyosunuz kapanmıyor ya..

zephry

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vites körüğünün içinden bi cızırtı sesi geliyor. özellikle gaza basınca geliyor. bazen oluyor bazen olmuyor. sizdede oldumu böyle bir problem

a.kerim aynı problem bende de var.c.tesi günü sanayide aracın rutin bakımlarını yaptırıken vites körüğünü de söktüler ve sıvı gres bastılar.tam olarak vızıltı kesilmedi ama baya bi azaldı diyebilirim.

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam baylar,
mutlu tekrar geçmiş olsun,nazarı çıkmış diyelim artık...
ben de dün motoru göstermeye gittim, gördüm ki ben evham yapmışım bir miktar yağ eksilmiş, ustanın söylemesi ilk kullanımda o kadar eksiltme normalmiş, gitmişken yağı yeniledik, sentetik yağ koyduk bu sefer bakalım ne kadar fark edicek daha önce denememiştim..

Saol Hakan inşallah dediğin gibi nazarlıktır...Bu arada motorda bişey çıkmaması sevindirici...Aslında bende paronoya olmaya başladıı....Herzaman kulagım motorda...Sürekli dinliyorum..inanın müzik dinlemiyorum dogru dürüst....son paranoyamda umarım paranoyadır marşa bastıktan sonra tam motor alırken vuruntu sesi geliyor...Ne alaka diceksiniz ama devirdaimi değiştirdikten sonra duymaya başladımm...sesi takibe aldım sizce neyden olabilir????