Astra F Kullanıcıları Buraya

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klimayı özellikle yokuş yukarı açarsanız arabanın nasıl yığılıp kaldığını fark edersiniz yakıttaki farkı hesaplamak hiç aklımıza gelmedi ama yazın klima olmadan yolculuk işkence haline geliyor

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar slm.bu bakım işini ben ucuza hallettim sanırım.opelparcaci.com dan 75ytl+12kargo bakım seti aldım 6 parca.polen ve havayı kendim değiştirdim.yag y.filtresi ve bujileri sanayide bi usta var ona 5 ytl ye hallettirdim.benzin filtresini değiştirmeye grek duymadım lpg li oldugu için.totalde 92 ytl ye halletmiş oldum.bundan sonra hep böyle yapcam.normalde özel servis 120 den aşagı yapmazdı herhelde.

Eyüp iyi düşünmüşsün..Peki kendi taktıgın bu parçaları takmak için uzmanlık istemiyor dimi.Yani montajı kolaymı? hava filtresini ben değiştirmiştim zaten..Polen filtresinin nerde oldugunu bilmiyorum o bakımdan soruyorumm...

zephry

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
yok poleninde değiştirmesi kolay hemen sileceklerin altında.ilk önce su haznesinin ordaki lastiği sıyırıyorsun daha sonra plastik boydan boya bi parça var onu cıkarıyosun polen filt. karsına cıkıyo zaten.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyüp iyi düşünmüşsün..Peki kendi taktıgın bu parçaları takmak için uzmanlık istemiyor dimi.Yani montajı kolaymı? hava filtresini ben değiştirmiştim zaten..Polen filtresinin nerde oldugunu bilmiyorum o bakımdan soruyorumm...

polen filtresi sileceklerin olduğu yerdeki plastiğin altında yanlız aklıma gelmişken yazıyım bilmem sizde de varmı kışın bizim araçlarda buğu problemi oluyor camlar çok buğulanıyor onun nedeni polen filtresinin normal kapağının altında ikinci bi kapak daha varmış onu servisler gereksiz diye çıkarıp atıyorlarmış o yüzden camla buğu yapıyormuş

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bak bu iyi oldu işte saolun...Geriye sadece polen filtresi ve cesaret...:rolleyes:

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Polen filtresini değiştirmek kolaydor motoru acınca silgecin altında motorun ıcınde kalan kısımdakı lastıklerı sokup elınızı atarsanız gorursunuz hemen, bu arada logo işi ne oldu astra f fan club logosu?

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben söledim logolar benden diye.. Geriside diğer arkadaşlara kalmışş...
Mesela logo seçiminde,İlker konuyu açan olarak bir anket yapıp belirleyebilir..Alican ve Önder de biraz logoya can verir,yada photoshoptan anlayanlar yardımcı olabilir kendi tasarımlarını paylaşabilir...olur inşallahh...

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mutlu kardeş açmasına açalım da nasıl açacaz bilmiyom valla.bizim topicde mi açacam yoksa genel mi yani anket ve karşılaştırmalar bölümünde mi?

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim topicte açalım bence...Kendi aramızda olur.....Yinede genel olarak bir sormak lazım bunuda..

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anket nasıl açılır arkadaşlar herkese sesleniyorum.bana önemli bir sorumluluk yüklendi yardım edin:D