Astra g konsolu opc konsola çevirmek

opelim71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boya atmışken yol bilgisayar ekran kasasına metalik gri uyguladım. ayrıca aydınlatma ışığınıda mavi led uyguladık....
img1232o.jpg

img1233r.jpg

Bu yaptıklarımı birleştirince tekrar fotoğraflama yapacağım...

Ve konsolu takma işlemine başladım .ilk iş ekranı konsoldaki yerine takmak ve eski konsolu yerinden çıkartmak

burada vereceğim adreste değerli üyemiz MOKİA geniş ayrıntılı ı olarak anlatmakta.benden daha çok yardımcı olacaktır...

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=59350

img1277y.jpg

daha sonra eski soketi iptal etmeden yukardaki linkte verdiğim bi şema var ona göre 32 pinli giri soketin bağlantısını yapıyoruz.

img1290n.jpg

img1295tv.jpg

img1304i.jpg

img1306t.jpg

bugün saat 20.00 gibi bitti ve hemen foto ekleyim dedim. bana yardımlarını esirgemeyen hemşerim ve sitemizin değerli üyesi BLUE71 isimli üyemiz gökhan" a sonsuz teşekkürler, ellerin dert görmesin . her zaman desteğini esirgemeyen Mokia cengize " de ayrıca teşekkür ederim.
önemli değil toprağım güle güle kullan. ekrana baktıkça beni hatırla... herzaman yardıma hazırım. bi alo kadar yakın :) :) :)

dolphin mans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökhan gitmek için erken bu senede kal burada. beraber gideriz.yaha yapacağımız çok proje var

sandero

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel olmuş güle güle kullanın... Şu kapı açma kollarının metal olanlarından takabilirsiniz çok güzel durur bence.

dolphin mans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel olmuş güle güle kullanın... Şu kapı açma kollarının metal olanlarından takabilirsiniz çok güzel durur bence.
doğrudur aklımda ama bulamadım vectra b ler için piyasada çok ama astra g için göremedim.rast gelirse bi link atın bana. Teşekkürler.

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
güle güle kullanın elinize sağlık çok güzel olmuş