Astra G LPG

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra g Lpg taktırmayı düşünüyoruz.hangi markaları onerirsiniz bunların çipleri falan varmış onlar nedir forumda biraz okudum ancak hiç bir şey anlamadım.benım bırde egr bozuldu ve iptal edildi illa yeinisi ile değiştimem mi lazım yoksa iptal olsada olurmu ve lpgden sonra çok sorun yaşarmıyım şimdiden teşekkürler

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hoşgeldiniz foruma...
Egr yi iptal ettirmişsiniz hiçbir sorun yaşamazsınız ...
LPG de marka verecek olursak bildiğim en iyi hollanda marka BRC chip derken ne chipi orasını anlayamadım...

TmaC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg konusunda bütcene göre en uygun hangisi ise onu taktırabilirsin.düzen alır alamazsın orasını bilinmez msl amcamın mercedes aracına prinss takıldı ama düzen tutmadı söktürdü atiker taktırdı simdi gayet memnun...arkadasımın vectrasında adını bile hic duymadığım sıralı sistem var 750 ytl taktırdı...ben iyi olsun dedim gittim lavato taktırdım...arkadasım bende daha sorunsuz biniyo.yani tamamen montaj ve araca bağlı lpg işi

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüp markası olarak
1 lavato
2 brc
başka tanımam :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim burada atıker 1000 ytl brc en az 1750 vardır sizce atikerde sorun yaşarmıyım

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yaklaşık iki yıldır BRC FAST kullanıyorum.Daha ayardan başka hiç servise gitmedim.o da aracın bakımından sonra (rolanti ayarlayıcı falan temizlenmişti,ayr yapılmıştı) gitmiştim gaz ayarı için...kolay gelsin

canercp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra 1.6 lpg ile ne kadar yakıyor??
yani örneğin 50 ytl ile ne kadar yol gidiyor??

iscanthere

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 model 1.4 astra G hb ile lt si 1.79 olan lpg ile (opet, pahalı ama kaliteli) izmir trafiginde sehir ici 0.149 ytl / km yakıt tüketiyorum cok memlunum, arac kullaniminda hiç ama hiç fark yok, sistemim brc my07, brc yi tavsiye ederim ama daha da onemlisi 2a muhendislik bayilerinde taktirmanizi oneririm

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker in avukatı değilim ama cidden ben atiker den gayet memnunum .. yani memnunum derken hiçbir sorun yaşamadım. ve km başına 1.61 ytl den aldığım lpg ile 16 ykr yakıyorum.. birde ankarada olanların üstün otoya gitmesini salık veririm orada brc atiker her bi marka var benim gidin dememdeki neden mükemmel işçilik. çünkü bu zımbırtılarda yanlış bilmiyorsam işçilik çok önemli.