Astra G Merkezi Kilit ve Senkronize Sorunu

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dilanbilgisayar.com.tr
Arkadaşlar Yaklaşık 3 Hafta Önce 2004 G Astra Enjoy Aldım. Şuan Merkezi Kilit Çalışmıyor. Manuel Kilitleyip Açıyorum. Senkronize etmeyi denedim ancak ben mi beceremedim yoksa olmuyormu bi anlam veremedim. Kitapçıkta " İşlev Görmeme gibi hatalarda Senkronize edilmelidir. Kontağı Açınız, 30 Sn sonra sistem senkronize moduna geçecektir. Kapama veya Açma tuşuna kısa süreli basık tutunuz. Senkronize Olduğunu Anlamanız için Kapılar Bir kereye mahsus kilitlenip açılacaktır" buna benzer birşey yazıyor. Deniyorum Ama yok.. Ne Yapmam Gerekiyor :(

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
sigorta panelinden siğortasına bak. sigortası atmış olabilir.

11 numara 20A sigorta

img3608uj1.jpg

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Bu Hiç Aklıma Gelmemişti. Ona Bakacğım.. Hadi Merkezi Kilit Sigortadan Oldu Diyelim. Peki Ya Senkronize Neden Olmuyor ? :(

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Merkezi kilit beynine voltaj gitmiyorsa neyi senkronize etmeyi düşünüyorsun anlamadım.

inal15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kumanda da sorun olabilir. Kumandayı düşürmüşseniz kumandanın devresindeki lehimler yerinden atmıştır.İyi bir elektronikçiye götürmenizi tavsiye ederim.Lehim işlemi dikkatli yapılması lazım yoksa komple kumandanın değişmesi gerekebilir.150-160 tl civarında masraf çıkarır.

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Merkezi kilit beynine voltaj gitmiyorsa neyi senkronize etmeyi düşünüyorsun anlamadım.

Senkronize Etmeyi Anahtarım Çalışırkende Denemiştim.. Yine Yapamamıştım..

mehmets01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kumanda pili zayıflasa dahi kırmızı led yanar. benim aracın kontak termiği arızalı(elektrikçi öyle dedi). oto teyb kodunu girerken veya mekezi kilit senkronize ederken kontağı ileriye iyice yitip öylece çeviriyorum, senkronize ederken veya teyp kodu girerken işlem bitene kadar kontağı bırakmıyorum.

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Sorun Halloldu :) Pil zayıfmış..Led yandığı için pilde bi sorun olmadığını sanmıştım ama malesef.. İlginiz için çok teşekkürler..