Astra G Otomatik Cam Kapatma (çift kilitleme ile)

ogrtmnm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı sitelerde bu tür devrelerin aküyü boşalttığı yazıyor da ondan denedim, emin oldum ve paylaştım

Son düzenleme:

saminfo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu devre doğrumu acaba

Son düzenleme:

ufuknur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5 bacaklı röle ile astra g 2000 gl aracıma ortalama 3 dakikada monte ettim.1 haftadır mükemmel çalışıyor. devre maliyeti 3 tl. araçta ayrı bir özellik oldu.emeği geçenlere teşekkürler

ozcancagirici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1998 model Astra G arabamda dün denedim. 10 dakikada monte ettim ve çalıştı. Konuyu açanlara teşekkür ederim. Babamda Meriva var. O da gördü benim aracımda tek kilitde kapanıyor benimkini de yap dedi. Meriva için yardımcı olacak bir arkadaş varsa şimdiden teşekkür ederim.

sulkar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model astra cd de bugün yaptım oldu. emeği geçenlere çok teşekkürler.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1998 model Astra G arabamda dün denedim. 10 dakikada monte ettim ve çalıştı. Konuyu açanlara teşekkür ederim. Babamda Meriva var. O da gördü benim aracımda tek kilitde kapanıyor benimkini de yap dedi. Meriva için yardımcı olacak bir arkadaş varsa şimdiden teşekkür ederim.

merivanın çift kilit olayı yok. o yüzden tek kilitte bağlanır herhalde. o da bazen sıkıntı yaratabilir.

mukan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklasık 10 dakikalık bir ugraşma ile bende cam kaldırma probleminden kurtuldum ,emegi gecen herkeze tesekkür ederim .moderatörden ricam bu konuyu basit bir anlatım ve pikseli yüksek resimleri kullanarak sağ yolcu tarafındaki kabloları kullanacak sekilde sadeliştirip sabitleyebilir mi? basit bir çalışma için tüm mesajları okumak zorunda kalmak çok kötü.

ZIPKINCI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynısını uyguladık sistem çalışıyor emeği geçenlere teşekkürler