Astra G Polen Filtresi Değişimi

onurcom60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, malum bu aylar polen filtresini değiştirme zamanları. Bir konuda dikkat çekmek istiyorum. Özellikle bizim Astra G araçların polen filtresini takmak biraz güçtür (nedense?). Bu nedenle de genelde ustalar düzgün takmak için çok fazla kendilerini yormadan filtreyi ittiriverirler içeriye. Bu durumda ben o aldığım orjinal filtrenin parçalanmasına mı yanayım yoksa içeriye giren tozları yuttuğuma mı? Bir de hak etmeden buna işçilik istiyorlar. Siz siz olun ya dam gibi bir servise taktırın ya da eliniz yatkınsa kendiniz takın. Paranız boşa gitmesin. (Not: Takarken eliniz polenin en uç noktaya kadar oturduğuna ve katlanmadığına emin olun.)
Saygılar.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben emin olmak için kendim değişiyorum. Hakikaten çok zor bir noktada G ve H kasalarda. El alışkanlığı istiyor. Ya tulumla yere dizlerini koyup uzanacaksın, ya da iki kat olacaksın. Hafif şişman, göbekli birinin kalbi sıkışır cidden :)
Klima sistemini tasarlayan ekip, montaj ekibine inat olsun diye yapmış sanki :) Şirket içi halı saha turnuvasında kaybettiler mi o dönem nedir.

Astra J 'de daha insancıl bi yere koymuşlar. Torpidoyu sökünce dümdüz karşıda.