astra g ye audi a6 polen filtresi

maviduvar06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bulunduğum yerde karbonlu astra g polen filtresi bulamadığım için audi a 6 polen filtresi taktırdım. eni yarım santim daha kısa, boyu yarım santim daha uzun. sizce bir şey olur mu arkadaşlar içime kurt düştü :(

bozdagli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanlardan çok hafif hava alır sadece. bir şey olmaz bence çok etkilemez. ama kısa olan kenarlara hava geçmemesi için 2mm lik karton yada mukavva gibi birşeyler yapıştırabilirsiniz. karbonlu filtre takmakla en iyisini yapmışsınız. ne kadar para verdiniz filtreye acaba.

maviduvar06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık geçti tekrar sökemem :)
20 tl ye aldım wuder marka

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Altı üstü karton bi fitre. ne olabilir ki. en fazla yanda boşluk kalırsa içeriye toz polen alır.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klima peteğinin tozlanmasini engellemekten başka pek işe yaramayan bir aparat. peteği söküp aralarının temizlenmesi çok zor olacağından konulmuş birşey. kenardan yarım santimlik aciklikla hicbirsey olmaz, kafana takma

maviduvar06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klima peteğinin tozlanmasini engellemekten başka pek işe yaramayan bir aparat. peteği söküp aralarının temizlenmesi çok zor olacağından konulmuş birşey. kenardan yarım santimlik aciklikla hicbirsey olmaz, kafana takma

teşekkürler