astra g sahipleri bi el atsın

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
arkadaşım şarj dinamon arızalı olabilir ama bnm gözlemlerim doğrultusunda astra g lerin bazılarında direksiyonu çevirince devir düşüyor
:good: bencede şarj dinamosu olabilir baktırmanda fayda var.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyonu sonuna kadar çevirdiğinde power lara dayanıyor artık direksiyon o yüzden çok fazla bi elektrik çekmesi oluyo bu yüzden senin gösterge panellerindeki ışıklar gidiyo normaldir bu ama ışıların çok fazla gitmemesi lazım

Ahkar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha öncede duymuştum bunu sorun olduğundan sanmıyorum

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede oluyo astra g lerin direksiyon hidroliği nin pompası bağımsız bir elektrikli motor olduğundan gücünü aküden alıyo akün biraz zayıflamışsa ondan oluyodur. çokta önemli bi sorun değil bence

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
arkadaşım şarj dinamon arızalı olabilir ama bnm gözlemlerim doğrultusunda astra g lerin bazılarında direksiyonu çevirince devir düşüyor
şarj dinamom arızalı olamaz olsaydı akü biterdii veya ona benzer bişeler olurdu ama bi ayrıntıyı atlamayalım benim aküm 6 senelik arabayı aldığım zamanki orjinal akü eğer bi sorun varsa o sorunda budur yaniii

dataegemen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya iyi de bende 2006 15.000 km de corsa var çok denedim, park ettiğim zaman(motor halen çaşırırken) çamları kapattığımda farlar hafif sönükleşiyo, benim de mi akü eski yani??

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fastest89' Alıntı:
şarj dinamom arızalı olamaz olsaydı akü biterdii veya ona benzer bişeler olurdu ama bi ayrıntıyı atlamayalım benim aküm 6 senelik arabayı aldığım zamanki orjinal akü eğer bi sorun varsa o sorunda budur yaniii

+67666 cevabı vermişsin zaten üstadım...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fastest89' Alıntı:
aynışey benimde başıma geldi tech2 ye bağlatınca arıza weriyodu şarj dinamom sonra bn şarj ediyo diye bişey yapmadım sonra uzun yolda bi gitti şarj dinamosu pir gitti aküde bitmiyo yani;) arızalı diye bişey demiyorum ztn olabilir