astra g sahipleri bi el atsın

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Sadece direkyon çevirmeyle mi yapıyor onu....

Aracı durdurup farlar açıkken ve camların kapalı iken camlarını kapatmak için tuşuna bas ve bırak

farların sönükleşiyor mu ?

-Sadece Direksiyonda yapıyorsa direksiyon servo su ile alakalıdır, ama cam butonunada aynı tepkiyi veriyorsa şarj dinamosu derim tabi bilene danışmak daha doğru benimki sadece bir fikir....

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
csoft' Alıntı:
Aracı durdurup farlar açıkken ve camların kapalı iken camlarını kapatmak için tuşuna bas ve bırak

farların sönükleşiyor mu ?

-Sadece Direksiyonda yapıyorsa direksiyon servo su ile alakalıdır, ama cam butonunada aynı tepkiyi veriyorsa şarj dinamosu derim tabi bilene danışmak daha doğru benimki sadece bir fikir....

camlar kapalı iken camları kapatıncada oluyoo arka cam rezistansını çalıştırıncada oluyoo farlar faln biraz sönükleşiyo

tnr-astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki 2004 G aynı problem benimkindede vardı dün aküyü değistirdim orjinali 55 amperlik ben 60 amperlik taktırdım önceki aküm bayağı eskiydi şarjzı muhafaza edemiyordu.birde akünü değiştirirken şarz dinomanın yeterli şarz yapıp yapmadığını ölçtür

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tnr-astra' Alıntı:
benimki 2004 G aynı problem benimkindede vardı dün aküyü değistirdim orjinali 55 amperlik ben 60 amperlik taktırdım önceki aküm bayağı eskiydi şarjzı muhafaza edemiyordu.birde akünü değiştirirken şarz dinomanın yeterli şarz yapıp yapmadığını ölçtür

Peki aküyü değiştirdikten sonra sorun ortadan kalktımı???aküyü değiştirince

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aküden olabilir bende olmuyo öyle bi şey

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende dün denedim ama bişey olmadı yani ışıklarda her hangi bir solma söz konusu değil

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
Maşşallahı var senin kara kızın...

Hocam maşallahı var senin karakızın Allahta bu tip sorunlar göstermesin çok beğendim aracını Kazasız Belasız İnşallah....

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sey bende de var ya dıreksıyonu cevırınce ve kalorıferı sonuna kadar bırden acınca devır dusuyo ve bu cok sınırıme dokunuyo ama bı sorun cıkarmadı sımdıye kadar