Astra h daki orjinal xenon far XENON MU? BI-XENON MU?

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar..bilenlere soruyorum..fabrika çıkışlı olarak 2006 ya kadar cosmo donanım ve elegance donanım+ xenon paket ve 2006dan sonraki cosmo donanım+xenon paket li astralardaki basınçlı far yıkamalı,otomatik yükseklik ayarlı xenon farlar XENON MU BI-XENON MU?...

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bi xenon..

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler AFL deki Xenonlar Bi-Xenon değil mi normal Xenon pakette sadece Xenon var diye biliyorum

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar az önce arabanın yanındaydım..uzunları yaktım...park lambasının olduğu yerdeki halojen far yanıo..keza selektör yaptım yine aynı..benim xenon lar kesinlikle bi-xenon değil...yoksa afl paketli astralardaki dönen farlar mı bi-xenon?...

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman bi xenon değil arkadaşım içinden yanması gerek...

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi sınıf mercedes yalan söylemiyim ama E sınıfları (önceki kasa) onlarda da bi-xenon ama selektör yapınca aynı zamanda uzun halojenler de yanıyor diye hatırlıyorum. Yani astrada da öyle birşey olabilir mi ?

sadece halojenlermi uzun yapıyor ? xenon da hareket yokmu ? öyleyse bi-xenon değildir.

daskinoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi sınıf mercedes yalan söylemiyim ama E sınıfları (önceki kasa) onlarda da bi-xenon ama selektör yapınca aynı zamanda uzun halojenler de yanıyor diye hatırlıyorum. Yani astrada da öyle birşey olabilir mi ?

sadece halojenlermi uzun yapıyor ? xenon da hareket yokmu ? öyleyse bi-xenon değildir.

evet sadece halojenler...benimki normal xenon da,merak ediyorum afl paketli astralardaki xenon lar bi-xenon mu?..çünkü forumdaki bazı arkadaşlar kendilerinden çok emin bir şekilde bi-xenon dediler..onlarda belki AFL li xenon vardır ve onlardaki bi-xenon dur...

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astralardaki bildiğimiz xenon. afl farlardaki bi-xenon diye biliyorum

Son düzenleme: