Astra h far ve sis ampulleri H kaç?

Ö.mert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astra h ımın farlarını xneon sislerine beyaz ampul uygulaması yapacağım bu ampullerin H ları kaçtır? Birde bizim audilerde silecek motoru yakma arıza yakma olayı var o yüzden mtec markasından başka takamıyoruz. Opellerdede böyle bir sorun varmı yoksa her marka takılır mı?

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sisler h3 farlar h7 uzunlar h1 dir

Mtec iyidir beyaz ampul derken xenonu kastettiniz galiba ? eğer tam xenon olduğu belli olsun diyosanız kesinlikle 8000k
ama yok benim için beyaz olun yeter diyosanız 6000k işinizi görecektir

Ö.mert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sisler h3 farlar h7 uzunlar h1 dir

Mtec iyidir beyaz ampul derken xenonu kastettiniz galiba ? eğer tam xenon olduğu belli olsun diyosanız kesinlikle 8000k
ama yok benim için beyaz olun yeter diyosanız 6000k işinizi görecektir
Yok hayır Mtec beyaz ampul diye geciyo hani mavi boyalı olan. Birde sisler için beyaz ampul almaya gideceğim montajını kendim yapabilirmiyim sislerin basit bir işlemmi?

.:R

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Farlara xenon, sislere de ampul yaparsanız renkleri tutmayacaktır muhtemelen, en yaklaşık sonucu 4500 ya da 6000K xenon ile alırsınız. Asşında 4500K'nin de, 6000K'nin de aydınlatması 8000K'den iyidir ama onlar da da görünüm olarak farlarda pek iyi durmaz bence...

kdemir9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence tam bi xenon görünümü almak istiyorsan mtec 8000k taktır sislere taktıra bilirsen aynısı taktır ama farklı görünümün istiyorsan 6000 k ideal