Astra h far ve sis ampulleri H kaç?

SYG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sisler h3 ben 8000k bağlattım çok memnunun sis farları özelliğini kaybetti ama görüntü güzel :)

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 Opel Astra H Sedan aracımın sis farlarını beyaz yapmak istiyorum.

Xenon mu takmam gerekiyor yoksa beyaz ampul mü takılıyor?

Ayrıca sisler H3 diye biliyorum fakat beyaz sisler içinde yine H3 mü almam gerekiyor, sadece ampulü mü değiştiriyoruz nasıl oluyor bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 Opel Astra H Sedan aracımın sis farlarını beyaz yapmak istiyorum.

Xenon mu takmam gerekiyor yoksa beyaz ampul mü takılıyor?

Ayrıca sisler H3 diye biliyorum fakat beyaz sisler içinde yine H3 mü almam gerekiyor, sadece ampulü mü değiştiriyoruz nasıl oluyor bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

xenon takmadan ampulleri beyaz H3 ile değiştirerek beyaz yapabilirsin ama tavsiye etmem. ben bi süre kullandım, hem çok bi fark olmuyor hem de çok çabuk patlıyo ampuller.
o nedenle benim tavsiyem xenon kit taktırman

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenon takmadan ampulleri beyaz H3 ile değiştirerek beyaz yapabilirsin ama tavsiye etmem. ben bi süre kullandım, hem çok bi fark olmuyor hem de çok çabuk patlıyo ampuller.
o nedenle benim tavsiyem xenon kit taktırman

Hocam xenon taktırsam balast beyin falan nasıl olucak o konuyu hiç bilmiyorum :/

Philips veya Osram H3 beyaz ampul taktırmayı düşünüyorum. Ne dersiniz?

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam xenon taktırsam balast beyin falan nasıl olucak o konuyu hiç bilmiyorum :/

Philips veya Osram H3 beyaz ampul taktırmayı düşünüyorum. Ne dersiniz?

xenon taktırmayı hiç düşünmedim ne kısalar ne de sisler için ama iki adet beyin taktırman gerekicek

H3 beyaz ampul için de, ben ilk olarak varta taktırmıştım daha sonralarda da osram taktırdım ama nerdeyse her hafta bi taraftaki patlıyodu, çok dayanıksızlar yani.baya bi masraf yaptıktan sonra orjinallerine geri döndüm ve o sorundan kurtuldum.kısacası tavsiye etmiyorum zaten astralarda kronik bi sorun sis ampüllerinin patlaması.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu 2 yıl sonra hortlamış, ayrıca farına merceksiz xenon takanı Allah'a havale ediyorum üzerine hızlarını alamayıp hazır karşıdan geleni geçici kör ettik körlüğü kalıcı olsun diye sislerede xenon takanada en güzel beddualarımı yolluyorum.

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenon taktırmayı hiç düşünmedim ne kısalar ne de sisler için ama iki adet beyin taktırman gerekicek

H3 beyaz ampul için de, ben ilk olarak varta taktırmıştım daha sonralarda da osram taktırdım ama nerdeyse her hafta bi taraftaki patlıyodu, çok dayanıksızlar yani.baya bi masraf yaptıktan sonra orjinallerine geri döndüm ve o sorundan kurtuldum.kısacası tavsiye etmiyorum zaten astralarda kronik bi sorun sis ampüllerinin patlaması.

Hocam aynı sorun bendede var maalesef :/
Daha gecen hafta orsinal sol sis farım patladı, yılda 2-3 kere patlıyor sislerrim osram veya philips H3 5000K alıyım diyordum fakat acıklamalarınıza gore onlardada aynı sey olucak 50-60tl bos vermis olucam sanırım :(

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sis farı ne kadar sarıysa siste o kadar yardımı olur. Osram long life kullanın

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Osramın alltaki resmini koyduğum ürününden almayı düşünüyorum.

3200K değerine sahip. Ömrü ise normal night breakerlara kıyasla %50 daha artırılmış.

OSRAM-NIGHT-BREAKER-H3-PLUS-ORJINAL-KARGOBEDAVA__63598518_0.jpg

muratseymen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadslar arabamin farlarini degistirmek istiyorum ne yapabilirim fiyatlar ne sekilde oluyor ? Ayrica plaka lambalarinida led takdircam onlarda fiyatlar nedir ve ariza lambasi yakiyorlar mi ? Sis fari yok bnmkinde oraya gunduz led far takilirsa nasil olur yorumlarinizi alayim yardimci olursaniz sevinirim