Astra H Lpg Takildi

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç düşünme taktır ... her açıdan rahat edersin.

lpg nin çevreye saygısı cabası...

uzun vadede motora zararı olmaz... eski sistem dönüşümlü skoda felicia marka aracım var 1.3 ... eze eze 40,000km dir kullanıyorum sorun yok...

sıralı sistem güzelce montajlanıp ayarlanırsa gayet rahat edersiniz.

vectra9

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıralıda sorun olmaz takdır derim

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de taktırcam bugün yarın (parayı denkleştirebilirsem)... Lpg taktırmak akıllıca bir iş... Uzun uzun araştırdım.. Lpg takanlar memenun, takmayanlar sürümcemede..

Bu arada bazı italyan arabaları ve tofaş, fabrika çıkışı LPG li araç üretimi yapmaktadırlar..

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer çok km yapıyorsanız taktırın yoksa hiç uğraşmayınn!aracın orjinalliği gidiyoo,ruhsata işletmek gerekiyoo,bagajın hacmi daralıyoo,arasıra ayar yaptırmak gerekiyoo,her sene gaz sızdırmazlık raporu almak gerekiyoo(bi dünya sıra oluyoo),satarken sıkıntı yaratabilir!1600 ytl lpg ye veriyosunuz ruhsata işletmek için masraf ediyosunuz sızdırmazlığa gidiyosunuz muayene istasyonuna gidiyosunuz!çok km yapmıycaksanız hiç bulaşmayın!yok illada takmanızın gerektiğini düşünüyorsannız brc sıralı taktırın!sakın ucuz yollu lpg lerden(voltran vs.) taktırmayın başınız ağrırr!

irfan2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapılan masraflar zaten bir yıl içende kendini amorti ediyor. bu arada senin aracın benzinde 210 yakıyorsa lpg ile 100-110 yakar öyle abartılı değil. ben daha motoru lpg sistemi yüzünden bozulmuş, eskimiş veya bunun gibi şeyler duymadım. sadece yağ sorun oluşturuyor.

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aksine yağda sıkıntı yaratmıyor..

aracı bir güzel kurumdan arındırın carbon clean ile boğaz kelebeğini karter havalandırma hortumlarını vs temizleyin..

LPG kurum yapmadığı için , çok sağlıklı yandığı için yağın özelliğini bozmaz.

Bir araç benzinli halde 10.000 km de yağ değiştiriyorsa bu LPG de uzar ..

çünkü yağın özelliği bozulmaz .

TOPRAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadasim 7 Lt Hic Bisey Degil Benim Ki 13 Lt Yakiyo Ben Tartarini Taktirdim Hos Oldu Ama Seninki Zaten Az Yakiyo Bence Gerek Yok Ama Illede Taktiracam Dersen Ok

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
Astrama hangi Lpg Uygun Olur?

merhaba arkdaşlar. 2004 model yeni kasa twınport 1.6 motorlu astram var sizce hangi tüp enm idealdir? burada 1.200 lira ile 2.300 lira arasında fiyat verdiler sizce ne yapmalıyım?

selcuk_abanoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benm arabada sıralı sistem lovato bağlı araba 1.6 çekişten falan hiç düşmedi iki yıl oldu taktıralı çok memnunum

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
peki siz kaça taktırmıştınız? ve lovato nerenin malı acaba?