Astra H Lpg Takildi

selcuk_abanoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iki yıl önce 750 ytl ye taktırmıştım lovato italyan malı ve piyasadaki kaliteli tüp markalarından biridir fiyatı da tahminimce 1.300-1.500 ytl arasındadır

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
cevap yazdığın için tşk ederim düşünceni değerlendireecğim...

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben mayıs ayında 1200 ytl ye atiker taktırdım..beyni italyan sadece ek parçaları yerli malı..şu ana kadar çok memnun kaldım..taktırmadan önce baya tereddütteydim ama şu an çok memnunum...önerebilrim.tabi lpg de önemli noktalardan biride işi yaptıracağınız kişilerin bu alanda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmasıdır...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
arkdaşlar bugun görüştüm prins diye bi hollanda markası 2.000 ytl dediler. aynı zamanda doğal gazada geçiş mümkünmüş bu sistemle.Doğal gazın 500 ytl olduğunu düşünürsek sizce nasıl??

hONoUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de yeni astra 2005 model var. Zavolli kullanıyorum ben memnunum 1 senedir kullanıyorum bi problem yaşamadım ama ayarlarını çok iyi yapmaları lazım dikkat et

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim araçlar elektronikk beyinli olduğu için montajdan sonra bilgisayarla gerekli gaz vb.. ayarların çok ii yapılması lazım..yoksa bi süre sonra arıza lambaları vb.. şikayetlerin oluşabilr