Astra H Lpg Takildi

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
site içerisinde aramanız aynı sorunun defalarca sorulmuş ve yanıtlanmış olduğunu görürsünüz...
ancak
aracınız şehiriçinde kullanıma göre 8.5-9.9 arası bir yakıt sarfiyatı vardır..şehirdışı ise bu rakam 5.0 a kadar inebilir...
sıralı sistem lpg dönüşümlerde bir çok arkadaşımız soru yaşamadığını smylemektedir..
dediğim gib..
bir arama yaparsanız ayrıntılı cevap bulursunuz.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
yerinde olsam taktırırım... performans arayacak kadar zenginsen astra almazdın zaten benim gibi:))) ayrıca hayırlı olsun

podolski41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dnanor daha yeni oldugum için fazla arastıramadım özür dilerim yinede bilgilerini paylastıgın için sağol bundan sonra daha dikkatli olurum :) ... goksar sende sagol...

demirkan77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H ve LPG Dönüşüm...

Arkadaşlar herkese iiakşamlar diliyorum...insanların taktırmakta tereddüt ettiği bir konu olan lpg hakkında sizlere danışmak istiyorum...
Arabam opel astra 2005 njoy sp H model...lpg taktırmayı düşünüyorum aslında taktırma asamasındayım ve son kez sizlere sormak istedim...
sıralı sistem su an için opel astra H larda herhangi bir sorun cıkartıyor mu? hiç sorun yasayan arkadas oldu mu aranızda? birde arabam su an 26 kurus yakıyor km de,taksicinin biriyle konustum benim arabam 400 yakıyodu simdi 200 yakıyo dedi ama senin araban 130-140 yakmaz 180-190 yakar dedi kafamı karıstırdı birde ne gerek var arabayı yıpratıyo dedi.260 yakıyosa iyimiş kullan gitsin dedi ama malum taktıran arkadaslar cok memnun ve 150(15 kurus)falan yaktıgını söylüyorlar.
Sizden konu ile ilgili son yorumlarınızı bekliyorum...zavoli yada lovato taktırıcam?? şimdiden tesekkur ederim...iiakşamlar...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracına kısa mesafe ve az km yapıyorsan hiçççç gerek yok. ama aractan hıc ınmıyorum diyorsan taktır. uyum sağlar sağlamaz değil ama arımaz basını agrıyada sokabılırsın. bana soracak olsan taktırma derim

zmeric

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde 2005 model astra h elegance aracım var benimki otomatik oldugu ıcın galıba bıraz fazla yakıyor. ama ben kesınlıkle lpg taktırmam arabayı satarım ustune bıraz bır seyler koyar dızel alırım madem bu kadar yakıttan yana sıkıntı var. cunku satarkende sıkıntı olabılır cunku ben sahsen lpg lı bır arac almam ...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
benm araımda 2204 elegance H. benmde taktırmadan öne kafamı çok kurcaladı yok zarar verir mi yok şöyle mi diye.. ama eylülde taktırdım inanki en küçük zerre kadar bir sorun yaşamadım.. Eğer bu aracımı satarsam yine benzinli ve tüplü düşünüyorum 0 alıcam sanırım... BUna rağmen yaşanmış bir tecrü bu sana söylediklerim. uzaktan uzağa denemeden araç yıpranır yok düzen tutmaz diyenlere bence hiç kulak asma... bak ben sana kmde şu kadr yaktı demeyeceğim al sana hesap...

54 ytl lik tüp aldım... 367 km de tüp bitti benzine geçti hesabını kendin yap buyur..

demirkan77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökhan marka olarak ne taktırdın astra ya ve kayseride mi taktırdın??

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de lovato var. 60'a doluyor (tam bitince). 400 km gidiyor şehir içi. ( şehiriçi dediğimin bir kısmı 100 ile gittiğim yollar )

performans alıyormusun diye soruyorsan; araç aynı hızları yine yapıyor yapmasına ama ivmesi azalıyor. mesela bazen fiesta bile beni geçiyor basıyorum gitmiyor lpgde istediğim gibi. ama benzinde daha farklı tabi.