Astra H Lpg Takildi

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
özel msj yazdım... yine istersen yardımcı olurum..

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
Gökhan hoca hangi marka taktırdığını bizede söylesen,gizlimi :)

hONoUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de 2005 astra var ve zavoli lpgli. Benim ilk başta başım çok ağrıdı ancak bunun sebebi lpgyi takan usta. Çünkü ustadan ustaya fark var. Sen taktıracağın yeri çok iyi seç. Arabada sürat yapmazsan 140bin lira eğer basarsan 160 bin lira yakıyor. 400 km yol yapıyorsun bir depo gazla. Performans benimkinde hiç düşmüyor. Gayet güzel ve seri kalkışlar yapabiliyorum. Ama bu ustaya bağlı ben çok iyi bi tane buldum adam benim arabamla kendisininki gibi ilgileniyor. İzmir'de taktırırsan tarif edebilirim. Bir de arada bir benzinle kullan dedi opel servistekiler çünkü gaz daha kuruymuş benzine göre.

hakannss82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ONUR kardeş,ben de izmirdeyim ve lpg'yi düşünüyorum.benim araç da 2005 astra h ve 350-400 yakıyo.nerde ve kaç paraya taktırdığını da belirtebilirsen beni bi fikir sahibi yapmış olursun.çünkü gerçekten iyi ustalar lazım..
şimdiden teşekürler...

hONoUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan kardeş zavoli taktırcaksan 2. sanayide ilkay abi var. Ege otogaz. Birde babamda nissan primera var onada brc taktırdık oda çok memnun. ben ikisinide öneririm. Babam 3. sanayide taktırdı. istersen öğrenebilirim yerini. İlkay abi geçen hafta sordum 1350 ytl dedi herşey içinde. diğerini bilmiyorum.

hakannss82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ONUR kardeş sağolasın,arabalarımız aynı olduğu için ve de sen bi kullanıcı olarak memnun olduğun için farklı bişey denemeye gerek yok.sonuçta arabaya uyumluysa zavoli yeter herhalde.hem fiyat da iyiymiş.
bi de şunu sorayım;tüpü simit tüp mü taktırdın.stepne nin yerine takılınca bi de bagajda stepne taşımak hiç iyi olmuyo:) ayrıca bagajın bi kenarına falan takılabiliyomu?biliyosan cevabını beklerim.çok teşekür ettim,sağol.

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ustanın ısrarıyla hatta tam karar vermemişken kendisi simit tank takmış fakat sonradan ben memnun kaldım şehir içinde stepne taşımıyorum

farbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg:
1- usta
2-usta
3- usta
araç:2004 astra h
lpg kiti: aldesa
takılalı 1.5 yıl oldu 30.000 km yol yaptım nazar değmesin hiç bir sorun yok
takılan yer. ayok oto gaz sistemleri simirna meydanı izmir
30ytl gaz ile ş.içi 180-200 km gider
bence şüpheler yersiz taktırmak isteyen hemen taktırsın
arkadaşın dizel aracı var
aklım olsa ydı benzinli araç alırdım diyor
çünkü bakıma gitmiş 600ytl ye yakın masraf çıkmış
araba 60.000km de
performans inanın buna inanın lpg de daha iyi gidiyo
astra h kullananlar bilir ilk 2 fites araba çok ağır kalıyo sanki arkadan biri tutuyomuş gibi oluyor.kullananlar bi denesin lpg de bakın daha seri oluyo araç
bende öle uzaktan konuşmak güzelde işin içinde olan bilir
saygılar

hONoUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Simitten başkası takılmıyormuş. çünkü stepneyi kapatıyor ve o zmnda lastik patladığında stepneyi çıkaramıyorsun demişlerdi bana. Ama sen yine de sorarsın.
Ben de 50000 km yaptım lpg ile başım ağrımadı. 7000-8000 ytl de kar yaptım benzine göre. İsterseniz gidin dizel alın bu karı zor yaparsınız. Ben günde en az 130 km yapıorum. Benzinle yapsam şimdi arabayı satmak zorunda kalırdım :D