Astra H OGS

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ogs takıcam ve okuduğum kadarıyla atermik ön cama sahip araclarda yanlış yere takılma sonucu geçişlerde okuma yapılamıyomuş.....(nedeni, gelen ışını atermik cam geri yansıyıtomuş)

astra H sı olup ogs kullanan bir arkadaşım bana yerini tarif ederse cok sevinirim.. hatta resim koyarsa cok süper olur...

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra h de atermik ön cam var mı ki? Benim bildiğim atermik ön cam polarize gözlükle bakıldığında mor gözükür. Ben hiç bir astrada karşılaşmadım şimdiye kadar.

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önemli olan nereye takalıcağı yanlış yere takmayalımda sonra cezası filan uğraşırız

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynanın yanındaki siyah noktalı kısımda suruyor benimki herhangi bir sorun yaşamadım

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslına bakarsanız ogs cihazı siyah nokta nokta olan kısıma takılmalı. Benimde ogs cihazım dün geldi. Benim aracımdada noktalı kısım yok denecek kadar az bende aynanın sağ tarafına yapıştırdım. Daha kullanma fırsatım olmadı ama umarım okur.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın kitapçığında yada başka biryerde resmine bakmıştım astra h lar için dikiz aynasının tam arkasına, sağ tarafına yapıştıracaksın..ben o şekilde kullanıyorum

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
dikizin altında var bende