Astra H sedan niçin az beğenliyor?

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende beğenenlerdenim...
birde 111. yıl oldu mu tadından yenmiyor bence astra sedan :)
bir sonraki hedefimdir kendileri...

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen oyle vallahi Astra H Kasa Sedan + 111. YIL + 1.3 CDTI Bu 3 lu cok can yaktı cok :)

PİELSTICK PA4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görüşleriniz için teşekkürler. Sedan H'ler ilk çıktığından beridir çok hoşuma gider. Ama bir gün Astra Sedan H alacağımı, hatta opel alacağımı hiç düşünmüyordum. Kısmetmiş. Bayide her iki aracı da incelemiştim J sedan ve H sedan. J kasa yeni Focus kadar olmasa da iç mekanı özellikle arka kısım sportifliğe kurban edilmiş gibi geldi. Artı kapılardaki plastik kalitesinde de düşüş gördüm, ve tabi hidroliksiz bagaj kapağıda cabası. Ama şöför kotuğuna oturup azıcık sağı solu kurcalandığında Astra H nin iç mekanı basit kalıyordu. Birinin 38 bin diğerinin 42 bin tl olduğunu duyunca ve donanım listesini inceleyince basitliğin önemi kalmadı.

Tüm forum arkadaşlarına kazasız sürüşler dilerim.

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2013 Ocak satışlarını bilemem ama 2012 deki H kasa sedan satışı rakamları ortada (aslında o kadarda ortada değil yani listeye girememiş aynen nereye kafanızı çevirseniz HB görüyorsunuz ya işte liste bunu rakamlarla açıklıyor :) )

2iu9tom.jpg

Not: Sadece şu tutuldu/tutulmadı tartışmasına açıklık getirmek içindir..

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk 2 sıra ( linea ve fluence ) bence ölçüt değil zira bu iki araçta şirketler filolar devlet daireleri gibi kurumlarca alınan araçlar yani kişisel beğeninin ölçütü olmaz bence ...
listeyi opel astra hb den başlatmak lazım.. ?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
....
2iu9tom.jpg

Senin tezinden yola çıkacak olursak D sınıfında İnsignia en altlarda süründüğüne göre demek ki hiç tutmamış :).

PİELSTICK PA4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk 20 yi yayımlasalar listede yer alacaktır. Bu sıralamada ben corollanın bu kadar çok satmasına daha önce corolla kullanmış birisi olarak anlam veremiyorum. Öte yandan Opel J kasada fiyat değişimine gitmezken H kasanın fiyatlarını niçin artırdı? HB veya sedan farketmez üretimi duran ya da durmak üzere olan aracın stoğunu eritmek adına bunların fiyatlarını daha uygun tutması gerekmez mi ?

Not: Burdur'da sedan daha çok.

PİELSTICK PA4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2013 Ocak satışlarını bilemem ama 2012 deki H kasa sedan satışı rakamları ortada (aslında o kadarda ortada değil yani listeye girememiş aynen nereye kafanızı çevirseniz HB görüyorsunuz ya işte liste bunu rakamlarla açıklıyor :) )

2iu9tom.jpg

Listede sınıf yanlışlıkları söz konusu. Accent blue ve Linea, Astra Focus Jetta vbı araçlarla aynı sınıfta değildir. Hyundai'nin C sınıfı aracı İ30 ve Elantra'dır. Fiat'ın aracı Bravo'dur.

asbengu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H sedan için haksızlık yapmayalım,
7 yıl Focus kullanmış biri olarak, bildiğin sedan işte
ne bekliyorsunuz ki C sınıfı bir araçtan, ben sırf altı daha yüksek diye focusu satıp ASTRA aldım, tabiki almışken dizeli seçtim.

altı yüksek, 1.3 dizel ekonomik, vergisi az daha ne olsun yani :)

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
j nin vagon u çok hoşuma gitti vallahi....birde kıpkırmızıydı...

45 yaş tribine erken giriyorum heralde hayırlısı hakkımda...hep sw ler hoşuma gidiyor bu ara..

bende ekliyeyim bir adet size, hastasıyım bunun :D

Ekli dosyalar

• saab-9-5-sportcombi.jpg
    saab-9-5-sportcombi.jpg
    28.1 KB · Görüntüleme: 22