astra h yol bilgisayarı gizli menü

kgb2041

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Bu yol bilgisayari menusu isi kafami karistirdi. Bu menu neden gizli menudur ve neden kitapcikta yazmaz? Almanyadan opelden bu menunun legal olmadigini garanti kapsaminda olmadigini soyleyen biri vardi eger boyle ise opel bu menuyu neden koyar yol bilgisayarina? Yoksa menude hata mi vardir? Eger menuyu manuel olarak actigimiz gibi 5sn settings e basarak kapattigimizda sensorler devre disi kaliyor ve akuden guc cekmeyi kesiyorsa ve bu menu acikken kontak kapatildiginda menu kapanmiyorsa bunu opelin yeni bir yazilim ile giderebilmesi lazim sonucta akla kara degil bu mekanik degil elektronik birsey menunun kapanmasi.

Menu kapatmayanlar akunun bittiginde sikayetci. Menu surekli kullanip menuyu kapatarak arabayi stop eden arkadaslar herhangi bir sorunla karsilasiyorlarmi acaba? Ona gore bu menuyu kullanalim veya kullanmayalim. Digital hiz gostergesi ve diger sicaklik sensorleri ise yarayan ozellikler cunku. Hali hazirda bulunan bir menunun opel tarafindan tavsiye edilmemesi servislerin bilmemesi opelin garanti etmemesi tuhaf geldi bana ozaman niye kondu bu menu?

benim merak ettiğimde bu konular zaten? Bir sakata uğramayayım diye çekiniyorum bende bu menüyü kullnmaktan arkadaşlar..Yok mu detaylı bilgisi tecrübesi olan arkadaşımız??

balerefone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çekinmenize hiç gerek yok. aslında bu geri kapatma olayını ben bilmiyordum. giriyorum gizli menüye daha sonra settingse 5 sn filan hiç kapamadım. araç 1 hafta yattığı halde yinede çalıştı akü filan bitmedi. illa 5 sn settingse geri basarak kapatmak mı gerekiyor bilmiyorum. ben direk çıkıyordum. arka planda sensörler çalışıyor mu yoksa kapanıyor mu bilmiyorum. en iyisi gizli menüde dolaştıktan sonra girdiğiniz gibi settingse 5 sn basılı tutup kapatmak. birşey olmaz.

Regionella

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
enjoyda açan var mı, 2005 model