Astra h yol bilgisayari

dreamtheater

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERHABALAR ARKADAŞLAR,

BENDE 2005 MODEL ASTRA H ENJOY VAR. 1.6 TWINPORT. BİŞEY SORMAK İSTİYORUM: YOL BİLGİSAYARIMDA ORTALAMA TÜKETİM 8.0 L./100 KM OLARAK GÖSTERİYOR. YANİ 100KM DE 8 LİTRE BENZİN DEMEK. ORTALAMA 250 YAKIYOR. BU DOĞRU MU ACABA? İYİ GÜNLER. :cool:

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MERHABALAR ARKADAŞLAR,

BENDE 2005 MODEL ASTRA H ENJOY VAR. 1.6 TWINPORT. BİŞEY SORMAK İSTİYORUM: YOL BİLGİSAYARIMDA ORTALAMA TÜKETİM 8.0 L./100 KM OLARAK GÖSTERİYOR. YANİ 100KM DE 8 LİTRE BENZİN DEMEK. ORTALAMA 250 YAKIYOR. BU DOĞRU MU ACABA? İYİ GÜNLER. :cool:

Nerede kullaniyorsun sehir ici / sehir disi/ karma. Ayrica araci seri mi kullaniyorsun yoksa normal mi. Yani bir cok faktore gore degisir. Ancak normal kullanimda sehir icinde ayni motorlu aracim 6.9 / 7.2 arasi yakiyor. Sehir disi uzun yolda ben 5.4 kadar dusurdum tuketimi.:cool:

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8 litre normal takma kafana kisin yaza göre yakiti biraz fazla olur..

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8L az bile..
değerler gayet normal..ama ara sıra sıfırlamakta fayda var.daha hassas olması ıcın.

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acaba Bilgisayarın tüm değerleri aynı anda nasıl sıfırlanıyor biliyormusunuz ?

sanırım aynı anda sıfırlanmıyo hepsı..sıfırlanıyosada ben bılmıyorum..
Ben şu şekilde yapıyorum;
Direksiyonun sol tarafında ki kaydırma düğmesinden değerledin üzerine geliyorum ve o silindirik düğmeye basılı tutuyorum zaten sıfırlıyo kendı.çizgiler çıkıyo değerlerin olduğu yerde.

HUNTER13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım aynı anda sıfırlanmıyo hepsı..sıfırlanıyosada ben bılmıyorum..
Ben şu şekilde yapıyorum;
Direksiyonun sol tarafında ki kaydırma düğmesinden değerledin üzerine geliyorum ve o silindirik düğmeye basılı tutuyorum zaten sıfırlıyo kendı.çizgiler çıkıyo değerlerin olduğu yerde.
Renault Megane' da aynı anda sıfırlama var. O yüzden sordum. İlginiz için teşekkür ederim...

az_ti_layk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşım geç o yol bilgisayarınıı bana da diyordu 100 km gidersin güvendim cıktım 10 km gitim hafif rampa yukarı bir yere koydum arabayı acil işim vardı bir geldim bastım marşaa tık yokkk rezil oldum millete o deyi adamlar diyor bu araba bozulurmu yavv diye diyemiyomda benzini bitmiş utancımdann güvenme ona fazla

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşım geç o yol bilgisayarınıı bana da diyordu 100 km gidersin güvendim cıktım 10 km gitim hafif rampa yukarı bir yere koydum arabayı acil işim vardı bir geldim bastım marşaa tık yokkk rezil oldum millete o deyi adamlar diyor bu araba bozulurmu yavv diye diyemiyomda benzini bitmiş utancımdann güvenme ona fazla

senin bilgisayarda olabilir bişeler..zaten az çok benzin göstergesinden de ne kadar gidip gidemiceni anlarsın;)Benım bilgisayarda 0 km ye cok getırdım ben hatta benzıncıye falan yaklasırken köklüyodum gazı bakalım bıtcekmı dıye ama hiç bitmedi..