Astra HB sizce hangi renk alınmalı?

Hangi renk Astra HB'e yakışıyor?

• Kullanılan toplam oy
    359

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Altın sarısı papirus olarak geçiyordu artık yok (sonuncuyu ben aldım) :).
Pannacotta farklı renk kumgrisi olarak düşünebilirsiniz, yorumlarınızı ona göre yapın. Bence en yakışan renk papirus idi ama boyada bazı sorunlar olduğu için , herhalde tekrar boyamalarda ve idamesinde sorunlar oluştu, opel astraya en yakışan rengi kaldırdı.:cry:

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tarihbilimi' Alıntı:
bu IDS gerçekten işe yarıyor mu? yani ben yokuşta dursam ve normalde kalkış yaparken biliyoruz ki bi ayak frende duruyor kalkarken freni bırakıp gaza yüklenip debriyajı çekeriz.şimdi bu IDS ile ayağımızı frene koymaya gerek yok mu yani? düz yolda kalkar gibi mi oluyo? ben bilmiyorum da biraz cahilim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim...
Hiç alakası yok, IDS amartisörlerin sertliğini üstlerindeki süsap sayesinde elektronik olarak ayarlayan bir sistem, hızlandıkça sertliği artıyor , aynı şekilde sport tuşunu aktive edince amortisörler daha sert oluyor. O senin dediğin hill holder fonksiyonu , inanılır gibi değil opel TR denilen sefil kuruluş bunu sadece easytronik vitesle getirmeye karar vermiş., sanki benim rahat etmeye hakkım yok. VW de opelin bu kaldırdığı topu köşeye gömdü, 2007 model araçlarında standart olarak getirmeye başladı. Belki golf'ün içine düştüğü acıklı durumdan kurtarır diye?
Ümit

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıds cosmo paketlerde oluyor sanırım.hillholderin sunulmaması opel türkiye için sayden ayıp ya.

selcukkoylu

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemşo benim araba siyah yolda giderken gerçekten çok dikkat çekiyo dönüp dönüp bakıyolar hatta durupta bakıyolar sakın başka renk alma siyah al 2günde farkını anlarsın

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah çok karizma ama çizikler çok belli oluyor metro mavi yada benzeri yada başak sarısı yada yeşil tercih et bence bana kalırsa astra g de en iyi renk klasik yeşildi (metalik)

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ŞİmŞek Grİ Veya Sİyah

tarikc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah siyah :) simsiyah...