Astra HB sizce hangi renk alınmalı?

Hangi renk Astra HB'e yakışıyor?

• Kullanılan toplam oy
    359

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siyahı temiz tutmak çok zor bir kapalı garajın bir özel şöförün olacak habire temizleyecek. Ama renk zevk işi siyah alanı eleştirmem,yanlızca benim tercihim siyah olmaz.
Bir de her araç modelinin güzel göründüğü renk farklı, kimisinde daha iyi dururken kiminde badana yapılmış gibi durabiliyor.

f.astra_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şampanya rengi bence

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
siyah güzel özellikle astra h de çok güzel duruyor ama gerçekten tozu kiri çok çabuk belli ediyo.(benim araba şimdi gri renk nerdeyse :)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türkiyedeki kırmızılar böyle degilki..:(

keşke böyle olsaydı.. buarada jantlar favorim :good:

cengiz üngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence siyah her spor arabaya yakışan tek renk...

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne yani ben istediğim rengi alamıcak mıyım? bu saçmalık, ben buradan opelin servisinin ne kadar berbat olduğu sonucuna varırım.dünyanın neresiinde böyle bişey var ki?

Servıs den alıntı :
Sıfır opel astra sureklı uretım yok ben bu ayın basında sordum bana nısan ortası 2 renk gelıcek dedıler sıze elımzde bulanadan baska renk secenegı sunamayız suan almak ısteseız bıle alamazsınız nısan 15 de galerımıze bı sıyah bırde grı renk olmak uzere 2 aracmız gelıcek secımı bu ıkı renk arasında yapabılırsınız :D aynen boyle dedı ankara konya yolundakı bayıı oda haklı ıstege gore getırolarmıs obur renklerı ve ıcersınde ıstedıgınız + ozellıklerı :good: Siyah veya gri en cok satılan renk benım aracım met. gri ztn servısde bulanna araclar ya grı yada sıyahdır ztn

Son düzenleme: