Astra icin anahtardan camların kapatılması?

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansugurler' Alıntı:

ya tansu arkadasım yolla bızede barı ozelden su olayı ya ne gerkıosa bızde yapalım paraysa para yanı:good: :) butun mıllet senın azına bakıo soyleyeceksın dıe:)

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
tamammmmmmmmmmm
arkadaşlar kaput açma kolunun ordaki kapağı söküyorsun ama dikkatli şekilde kablo demeti var 2 adet kalın olanı açıyorsun ast g ler için
( kahverengi kırmızı- kırmızı mavi ) kabloları bulup bir yan keski yardımı ile sıyıyorsun bunun için tabiki 4001 diyot lazım diyot tek yönlüdür gri işaretli olan tarafı kahverengi kırımızı lan kabloya gelecek ve iki kablo arasına diyodu bağlayın diyot telleri kabloya sıkı sarılmalı bu çok önemlidir ,sonra güzel izole edip kapıyorsunn.

şimdi ise araç vec b veya corsa c bunlar içinde kahverengi siyah ve kahverengi kırmızı olan kablolar bulunup aynı işlem yapılacak bu kadar arkadaşlar başka sorusu olan varmıı

NOT:corsa c lerde soldaki ruhsat gözü varya o göz sökülecek çünki kablo demeti orda .

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansugurler' Alıntı:
tamammmmmmmmmmm
arkadaşlar kaput açma kolunun ordaki kapağı söküyorsun ama dikkatli şekilde kablo demeti var 2 adet kalın olanı açıyorsun ast g ler için
( kahverengi kırmızı- kırmızı mavi ) kabloları bulup bir yan keski yardımı ile sıyıyorsun bunun için tabiki 4001 diyot lazım diyot tek yönlüdür gri işaretli olan tarafı kahverengi kırımızı lan kabloya gelecek ve iki kablo arasına diyodu bağlayın diyot telleri kabloya sıkı sarılmalı bu çok önemlidir ,sonra güzel izole edip kapıyorsunn.

şimdi ise araç vec b veya corsa c bunlar içinde kahverengi siyah ve kahverengi kırmızı olan kablolar bulunup aynı işlem yapılacak bu kadar arkadaşlar başka sorusu olan varmıı

NOT:corsa c lerde soldaki ruhsat gözü varya o göz sökülecek çünki kablo demeti orda .

sevgili tansu sorum soyleki diyotun gri bantli tarafini nereye arka tarafini nereye baglayacagiz.cunku ortada 2 kirmizi kablo var.4 kablonun 4 unude siyirip gri olan tarafi kahve/kirmizi diger tarafi kirmizi/mavi olan tarafami baglayacagiz.yani 2serli gruplar halinde 2 kablo demetini baglayalim diyorsun oylemi..bu arada sen yaptin sanirim bir resim koyarsan $ukela olur..

mubidik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl yani 5 - 10 ytl ye bu camların otomatik kalkması olayı gerçek mi ?

eğer öyleyse ben katil oldum.o serviste ki elektrikçi cocuk kaç oğlum nereye kaçabiliyorsan...

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mubidik' Alıntı:
nasıl yani 5 - 10 ytl ye bu camların otomatik kalkması olayı gerçek mi ?

eğer öyleyse ben katil oldum.o serviste ki elektrikçi cocuk kaç oğlum nereye kaçabiliyorsan...

5-10 diil bir diyot parasina yani 10 ykr (10 kurusa)...

tansu 2 mesaj ustteki sorum hala gunceldir ellerinden oper

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
chatin' Alıntı:
5-10 diil bir diyot parasina yani 10 ykr (10 kurusa)...

tansu 2 mesaj ustteki sorum hala gunceldir ellerinden oper
slm sen sadece kahverengi kırmızı ve kırmızı mavi kablo arasına takıcan diyot,un gri tarafı kahverengi kırmızı kabloya gelecek .

not: kullanıcan kablo adeti 2 adet 4 değilll

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Yarın bi deneyeyim ...

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tansugurler' Alıntı:
slm sen sadece kahverengi kırmızı ve kırmızı mavi kablo arasına takıcan diyot,un gri tarafı kahverengi kırmızı kabloya gelecek .

not: kullanıcan kablo adeti 2 adet 4 değilll

tamam hoca ben ne demek istedigini anladım .daha acamadıgım icin 4 kablo sanmıstım yarın(bugun) labdan diyotu ucuracagım akşamada işlemi yaparım inşallah..

yani ne diyim tansucum boyuk adamsın vesselam ..

(45 ytl yi hesabına yatırıyorum...:eek:)

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Yapacak arkadaşlar AŞAMA AŞAMA resim çekip paylaşırlarsa seviniriz...