Astra icin anahtardan camların kapatılması?

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2, kitlemede kapankmasının avantajı istersen aracı 1 kere kitlryim camları aralık bırakmak istediğinde bırakabiliyosun yani...

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba

selam arkadaşlar benim arabada camlar kumanda ile kapatılıp açılabiliyor ama basılı tutmak gerekiyor bide sunroof kumanda ile kapanmıyor .aslında dğmeye 2 kere basınca otomatik kapama basılı tutuncca kademeli açma kapama olabilirdi,sunroof kumandadan kontrol edilebilirdi...bu sistemi yapabilecek usta tanıyan varmı?

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
camların 1. veya 2. konumda kiltlenmesinin ne önemi var?araçtan çıkıp kapıları kiltliyosun ve uzaklaşıyosun.yani 1. veya 2. konumda olması çok anlamsız bence.ayrıca bazen 2. konum çalışmıyo bulunduğunuz yer itibariyle kumandaya iki kere basıyosunuz ama 2. konum devreye girmiyo ozaman ne yapcanız:confused:

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
setapxxx' Alıntı:
camların 1. veya 2. konumda kiltlenmesinin ne önemi var?araçtan çıkıp kapıları kiltliyosun ve uzaklaşıyosun.yani 1. veya 2. konumda olması çok anlamsız bence.ayrıca bazen 2. konum çalışmıyo bulunduğunuz yer itibariyle kumandaya iki kere basıyosunuz ama 2. konum devreye girmiyo ozaman ne yapcanız:confused:
anlatamadım galiba camları kapatmak için kumandanın düğmesine sürekli basılı (kapanana kadar)tutmak gerekiyor ,yani tam açık camı kapatmak için 1 kaç saniye düğmeye basılı tutmassan cam yarı açık kalabiliyor .tek dokunuşta kapanması daha hoş olurdu...

Afterthefog

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
setapxxx arkadas bazı zamanlar 2. kilidin kapanmadığını soylemiş bu gibi durumda şöför kapısını aç orada kapıyı kaportaya bağlayandemir çubuk varya onun altında bi sensor var ya hani kapıyı açınca içerideki lambalar yanıyor basınca ona sönüyorlar ona basıp çek sonra kilitlemeyi dene kilitlenir

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ysn yazdığım yorum senin için değildi astra g arçları olnaları için yani sonradan cam kaldırma takılan arçlar için sende zaten var yanlış anlaşılmasın:good:

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya kapıyı neden kilitleriz arbayla işim bimiş ve yanında olmıcamız için kilitleriz bu durumda camların 2. veya 1. konumda kapaltılması gerekmiyo birkere basınca camlar varsa sanrof kapanır ama tabi zevk meselesi anlatnak istediğim bu

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla 2. kitlemede camların kapanması daha avantajlı... ama bazen arkadın dediği gibi 2, kilit devreye girmiyo... ben bu sebepten dolayı 1, kitlemede kapanması için ayarladım... bi şikayetim yok gayet güzel çalışıyo...

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ZGE38' Alıntı:
valla 2. kitlemede camların kapanması daha avantajlı... ama bazen arkadın dediği gibi 2, kilit devreye girmiyo... ben bu sebepten dolayı 1, kitlemede kapanması için ayarladım... bi şikayetim yok gayet güzel çalışıyo...

camı hafif açık bırakman gereken zamanlarda oluyor o zaman napıyorsun:)

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oda basit kapıları kilitle cam tam kapanmaya yakın elini araya sok cam 3 cm aşaya iner ve durur darbe sensörü yani:rock eğer kapatçaksan camı merkezi kilid aç kapa :good: