Astra icin anahtardan camların kapatılması?

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu alem adamsınız ya camı acık bırakacaksan kilitleme nede olsa kilitlesende kilitlemesende degisen bisy yok ..diger turlu 2 . kademe evet bazen calısmıyor ..amaan neyse camları kapıyormu basınca ok dir o an

Skysea

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chatin' Alıntı:
hocam sende diyot ulusu mu yaptırdın yoksa role falan yada chip takdırdınmı..bu arada sende ank da idin sanırım ..hangi servise yaptırdıgını ve durumu biraz acarsan herkese referans olursun..

Kardeş benim servis yetkilisi arkadaşım, bahsettiğim gibi aracı servie buraktığımda yapmışlar, ben kendine nasıl yaptıklarını bir sorayım, ayrıntısını yazarım...

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu burda kalmış 1 ay önce ama ben net bi sonuç göremedim. vede sunroof uda kapatma olayına bağlanabilirmi?

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki arabanın içinde otururken kapıları kapıdaki düğmeden kilitleyincede camlar kapanıyor mu?

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Skysea' Alıntı:
Kardeş benim servis yetkilisi arkadaşım, bahsettiğim gibi aracı servie buraktığımda yapmışlar, ben kendine nasıl yaptıklarını bir sorayım, ayrıntısını yazarım...
herkes seni bekliyor gökdeniz

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diyot bağlayarak yapılan işlem bana biraz sakat geliyo... ama modüllü olanı tavsiye ederim... bi diyotla gerçekten sağlıklı oluyosa firma yapardı zaten... modülün amacı benim anladığın cam kapanıp sona dayandığında cam duruyo.. ama devre kesilmiyo... burda modülün görevi devreyi kesmek diye düşünüyorum... yanlışım varsa düzeltin..:D

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam tamam gokdeniz demiyecegim skyeye hadi yaz artıkın

serefertas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu diyotlu miyotlu anlatılan işlem camların anahtar üzerindeki açma kapama düğmeleriyle yapılan kilitlemede geçerli değil mi?
Benim astra cd 98 model aracım anahtarı anahtar deliğine sokarak yapılan kilitlemede camları kapatıyo ama anhtar üzerindeki düğmeden kilitleme yapıldığında camları kapatmı yo anlatılan işlemleri yaparsak anahtar üzerindeki düğmelerden yapılan kilitleme işleminde camlar kapanır değil mi?

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
serefertas' Alıntı:
Benim astra cd 98 model aracım anahtarı anahtar deliğine sokarak yapılan kilitlemede camları kapatıyo ama anhtar üzerindeki düğmeden kilitleme yapıldığında camları kapatmı yo anlatılan işlemleri yaparsak anahtar üzerindeki düğmelerden yapılan kilitleme işleminde camlar kapanır değil mi?
Aynen ! :good:

serefertas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TEŞEKKÜRLER Bİ DENEYELİM.......:tesk: :tesk: :tesk: :tesk: :tesk: :tesk: :tesk: :tesk: :tesk: :tesk: