astra ile ilgili teknik sorunlar

krex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynısı bendede var arkadaşlar. 7.-8. sn den sonra çalışıyor (tek marşta). bıktım artık. akünün ebesini ağlattı. yazın birşey yoktu... bi önerisi olan varsa da açıktan konuşsun tansugürler gibi.....

aquin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sorun marş dinamosundan değiştirdiğiniz zaman düzelecektir aynı sorun bende de vardı marş dinamosu değişti sorun kalmadı

krex

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni taktırdığının ayrı bir özelliğimi var. .. hangi aracın kini taktın..

alsidoga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet o linkte arkadaşlar yazmış, ben okumadım çünkü sorunu halleder halletmez o arkadaşın sorunu gelmişti aklıma, o yüzden görmedim onu.Ama yaptıkları işlem aynıymış.

arkadaşlar özetle söylemek gerekirse marş motorunu değiştiriyorlar, Bu parça modifiye edilmiş, iyileştirilmiş marş motoru. Değiştirdiklerinde farkı hemen anlıyorsunuz, benim de aynı sorun başımdaydı, geçen hafta yaptırdım, almanya dan yeni parça geldi değiştirdiler ve sorun ortadan kalktı.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ast h 1.3 cdti motor
slm arkadaşlar belki işinize yarar biliyorsunuz ast h 1.3 dizel araçalarda geç çalışma problemi var biz bunu bir araçta denedik marş motorunu değiştirdik ve sorun çözüldü sanırım marş motoru yavaş döndüğü için krank devir sensörü tam bilgiyi beyine ulaştıramıyordu buda motorum zor çalışmasına neden oluyordu şu an araçta problem yok geç çalışma sorunu ortadan kalktı tabii siz bunu servisi nasıl anlatırsınız ve ordaki arkadaşlar ikna olurmu bilemem biz denedik ve sorun ortadan kalktı.

A.T.S. OPEL
MASTER TECH

:pon:

menza22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alsidoga' Alıntı:
Hocam eğer hala aynı sorunu yaşıyorsan benimle mutlaka irtibata geç! Sanırım sana kesin çözümü söyleyeceğim.Aynı sorun benimde başıma geldi ve dün hallettim.Muhtemelen aynı sorun ve aynı çözümdür.
yaa benim sorunum çözüldü arkadaşlar. bayağı bi kafayı yedim ama sonunda almanyadan güçlendirilmiş marş motoru göndermişler servis değişti ve sorun ortadan kalktı çok şükür. hala sorun yaşayan varmı bilmiyorum ama sanırım genel bir geri çağırma olabilir 1,3 lerle ilgili.

urtys

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar servisler hiçbir ücret almadan marş motorlarını değiştiriyorlar daha güçlü marş motoru takıyorlar bendede aynı sorun vardı adamlar servie gittiğimde kendileri değiştirmeyi teklif ettiler ve değiştirince hiçbir orun kalmadı tek marşta tık diye alıyor

nzambak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşların dediği gibi marş motorunu değiştiriyo servis ve sorun ortadan kalkıyo ben daha önce iki kez akü boşalttım bu yüzden ama şu an bi problem kalmadı servis eğer kabul etmezse böyle bişey olduğunu biraz diretmen gerekiyo çünkü benimkini antalya hedef otomotiv kabul etmedi ama antalya günlas otomotiv kabul etti ve değiştirdi

abdullah.ay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa 1.3 cdti ler için de aynı problem söz konusu olabilir mi?,
ben de corsa 1.3 cdti var bahsettiğiniz gibi geç çalışma hatta çalışmama sorunu oluyor,
kaç kez akü boşalttım sayısını hatırlamıyorum.
serviz hep yakıt sistemi hava yhapıyordur ondandır diyor,
ama çözüm bulamadılar hala

abdullah.ay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aradan 10 ay geçti,
10 ayda 10 usta gezdim,
bahar geldi,yaz geldi geçti,
sıcak havaalrda iyiydi ama ne zaman ki havalar soğudu bizim sorun yine başladı,
hala sorunumu çözemediler,
yetkili servis çare olmayı bırakın sorunu teşhis edemedi hala,
üstteki mesajdaki sormu tekrarlıyorum,
corsa c 1.3 cdti ler içinde marş motoru sorunu geçerli mi,
boşuna sorun aramayalım gidip marş motoru değiştirelim.