Astra J klima sorunu

zildjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba öncelikle forumda yeniyim baya forumu kurcaladım ama benimkine yakın yada benzer arızaları içeren bir topik bulamadım.

2011 model astra j aracım var şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım allahı var ama geçen klima kompresörü arıza yaptı. Arıza giderildi. Daha sonradan yaklaşık 15 gün sonra seyir halindeyken klimanın yavaş yavaş soğuktan sıcak havaya dönmesi sorunu var. İzmir mercanlar servisine 2 defa görütdüm. Serviste kapalı alanda -14 dereceye kadar soğuttu bir sıkıntı yok dediler doğal olarak ben de şaştım kaldım sonradan 3-4 gün bir sıkıntı çıkmadı geçen yaklaşık 220 km kadar yol yaptım ve yine soğuk üflerken git gide sıcak vermeye başşladı. Sıcak dediğim de klimanın sıcak modundaki hali değil tabiki fan halindeki dışarıdaki sıcvak havayı içeri vermesi gibi. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum 2 aydır madurum ve servisler sorunu çözemiyor.:confused:

elegancer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klimanız dijital mi, analog mu? Muhtemel analog. Dijital olsaydı auto konumunda ise ayarlı dereceye otomatik ayarlamak için veriyordur muhtemel. Ama analog ise tam bilemeyeceğim. Sıcak üfleme başladığında klima düğmesindeki ışığa bakın hala yanıyor mu?