astra nın ii bağırması icin ne marka hava filtresi ve egzos önerirsiniz

montana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye çoğu markayı yazmış artık gidip seçmek senin elinde ben egzosu taktırırken 2,3 tane ayrı marka ayrı ses egzos denettiler bana hangisini istersin diye sende öyle yapabilirsen çok güzel olur hem aklında kalmaz bu olsaydı filan diye.

ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
site.mynet.com
arabandan gerçek ses duymak için lexmaul emme manifoldu kollan eksoza kadar

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence egsoz sistemi ile oynama. Bulabilirsen King Dragon derim. Ben çok memnun kalmıştım....
harbidenmi ya king dragonu ne kadara taktırdydın bende egzoz düşünmüyom yaşadığım şehirde şu sıralar felaket sıkı denetim var gördüğü yerde söktürüyolar.fiatlardan çıkan sesi veriyomu?ben zaten tok ve tatlı ses istiyom gürül gürül ses istemiyom homurdansa yeter :)

Armada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Simota h.filtresini şiddetle öneririm..

burak10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
harbidenmi ya king dragonu ne kadara taktırdydın bende egzoz düşünmüyom yaşadığım şehirde şu sıralar felaket sıkı denetim var gördüğü yerde söktürüyolar.fiatlardan çıkan sesi veriyomu?ben zaten tok ve tatlı ses istiyom gürül gürül ses istemiyom homurdansa yeter :)
ben yed kullanıyorum hava filtresi olarak çok memnunum ve mükemmel bir tok motor sesi var...

zorcocuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim astrada Kn acık hava filtresi + 61mm duz boru kat iptali son susturucuda Magnex Slash Cut var cazır cuzur bi ses DTM egsoz arıyosan magnex ama daha tok bi ses istiyosan sebring kullanabilirsin