Astra Otomatik Şanzuman Yağı

Seyf

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:alkis:
Arkadaşlar 2000 model Astra CD için otomatik şanzuman yağı olarak, (yani orjinal yağ) ne kullanılıyor. Tam olarak adını numarasını bilen varmı? Bütün forumu gezdim ancak net bi bilgi bulamadım.

Seyf

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatik şanzuman yağı

Arkadaşlar astra g (2000) için otomatik şanzuman yağı olarak kullanılan orijinal yağ nedir? Yada yetkili servisler ne kullanıyor? Forumda net bir bilgi bulamadım. Selamlarımla..

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin kendi motor yağını kullanır servisler, servislere bu konuda itimat etmeniz sizin için daha iyi olacakdır.

Seyf

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte benim öğrenmek istediğim de bu. O yağın tam adı, no'su vb. nedir? Bu sıvıyı nereden bulup yetkili servisin dışında nasıl halledebiliriz? Teşekkürler..

letitout

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yine söylüyorum carsıda pazarda bulamazsınız opelin yağını servislerde bulabilirsiniz anca. en azından ben hiç rastlamadım
yalnız kesinlikle konuda titiz davranın derim ben oto sanzm yağ bakımı servise gidilebilecek bir mazerettir,bilenin yapması gerekir.
yardımcı olamadığım için üzgünüm,

konuyu güncelliyorum arkadaslar dewam etsin.
g
ü
n
c
e
l

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dexron2 yanlış hatırlamıyorsam.orjinal yağı.35 milyon idi serviste litresi.senin araç tork konvartörü hariç 2.75gr.yağ alıyor.bilgin olsun

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mobil Dexron II ATF Yağı diye geçer GM onaylıdır, 3 litresi 24 ile 36 Ytl arasında büyük yapı market ve büyük marketlerde satılıyor (Praktiker,Koçtaş,Carrefour gibi...)

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
musa usta bilir bunu.