Baskı balata

karasahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben balatayı 125 000 de değiştirmek zorunda kaldım.Şimdi canavar gibi..

ahmet_kurekci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu balata 120.000 mi değişiyor benim araba 138.000 de o zaman kesin değişmesi lazım ben 1,4 diye performansı iyi değil diyorum acaba bu baskı balatadanmı. Ama debriyajın kavramasında problem yok başka belirtisi ne olabilir (bir seferinde araba 5 kişi vardı bagajda dolu idi şöyle dik bi yokuşu -hızlanma yok yokuşun dibinden başladık çıkmaya- çıkamadım) zorlasam yarım debriyaj çıkardı belki ama bu belirti olabilirmi.

karasahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu balata 120.000 mi değişiyor benim araba 138.000 de o zaman kesin değişmesi lazım ben 1,4 diye performansı iyi değil diyorum acaba bu baskı balatadanmı. Ama debriyajın kavramasında problem yok başka belirtisi ne olabilir (bir seferinde araba 5 kişi vardı bagajda dolu idi şöyle dik bi yokuşu -hızlanma yok yokuşun dibinden başladık çıkmaya- çıkamadım) zorlasam yarım debriyaj çıkardı belki ama bu belirti olabilirmi.
valla arkadaşım benim opelin performansı çok düşmüştü ve çok zorlamama karşı patinaj çekmiyordu.nihayet balatayı değiştirdik ve şimdi köpek gibi:)

meriva_combo_dizel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak sana söle diyim kardeşş.sen yetkili bayii ye git fiyat sor..hatta deki birz samimiyetten sonra kardeşş ya bu bize ne olur.bi güzellik yap kardeşine...(çok ciddiyim)sonra fiyatı al.bütcene uygunsa ordan yaptır.sakın başka bii tamirciye falan gitme.gidersende sağlam olsun.çünkü çakıp yollarlar haberin olmaz.