bayiler ve onların satışcılarıyla yaşananlar

• Konuyu başlatan yaramaz06
  • Başlangıç tarihi

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: bayiler ve onların satışcılarıyla yaşananlar

anlatma :D bayi ile yaşadıklarım aklıma geliyor arabadan soğutuyordu melet :D

çağlar 52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben aracımı alırken ordu opel ateş satış müdürü osman bey benimle okadar ilginendiki aracı 4 ay bekledim,başka araclara yönelmedim.ayrıca zaman zaman telefonla dönüş yapıp üretime girdi çıktı gemiye yüklendi vs bilgiler verdi.gemının adını vererek marınetrafıce den gemimi izleme olanagı sağladı.aracımın geliş zamanlarında bır darbeye vuruga çiziğe maruz kalıp kalmadıgını kendi ekranından gösterdi.bu konuda pozitif düşüncelerimi yazmadan geçemedim...

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

umut7105 link' Alıntı:
[quote author=avukatakın link=topic=935.msg18434#msg18434 date=1300824434]
[quote author=umut7105 link=topic=935.msg18336#msg18336 date=1300803229]
Olmaz olur mu adamın nerdeyse gözüne sokacaktım dekontu ama bir insan dengesiz olursa ne olacak.Ben anlamam dekont mekont kardeşim ben gözümle görecem hesapta demez mi.Haydaa buyur burdan yak.Allah o gün bana sabrını verdi de karakola düşmeden arabayı teslim alabildim,yoksa kesin adamı komaya sokar 2-3 ay yatardım 005hihih
ben senin yerinde olsam adama iki yumruk çakardım. ... im de değil gerekirse karakolda yatarım ama o adamın bana yaptığını yanına bırakmam
[/quote]
Ahh Akın arkadaşım yapmak istemediğimi mi sanıyorsun,en büyük hatam babamı yanımda götürmek oldu.Babam olmasaydı bak ben ona neler yapardım.Ama ben ona gene yaptım yapacağımı,arabayı teslim aldıktan sonra çıkışta o adamdan birşey almam gerekiyodu,adam bana o tartşma sırasında o da öyle sinirlendi ki bugün verirsem arabayı adam değilim demişti.Ben yanına vardığımda; gördüm adamlığını,harbi adammışsın dedim.Adam mosmor kesildi,ben de pis pis gülerek arabama atladım gittim.
[/quote]
off büyüksünnnnnn  :)  abi sen o lafı çakmışsın ya  ahlaksız satıcıya yumruktan daha etkili olmuştur :)

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anket gelince görecekler.... :D... bir tane de değil iki tane anketten şöyle okkalı cevaplar yiyince akılları başlarına gelir herhalde :D

Hususi yazı eklemeyi düşünüyorum haklarındaki iyi dileklerim için :D

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

çağlar 52 link' Alıntı:
Ben aracımı alırken ordu opel ateş satış müdürü osman bey benimle okadar ilginendiki aracı 4 ay bekledim,başka araclara yönelmedim.ayrıca zaman zaman telefonla dönüş yapıp üretime girdi çıktı gemiye yüklendi vs bilgiler verdi.gemının adını vererek marınetrafıce den gemimi izleme olanagı sağladı.aracımın geliş zamanlarında bır darbeye vuruga çiziğe maruz kalıp kalmadıgını kendi ekranından gösterdi.bu konuda pozitif düşüncelerimi yazmadan geçemedim...
böyle müdüre söyleyecek lafım yok olay budur. bravoo 14alkiss 3bravvo okkk

Holiganguc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.since1910.net

Önceden açmış olduğumuz şikayet konuları silinmiş,tekrar mı açın diyorsunuz? Yoksa açtığımız konu uygun değil miydi de konu taşıma veya birleştirme yapmak yerine direk silindi? Ne yapalım?

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Forumda 3 aylık bir veri kaybı olduğu zaman silinmiş olma ihtimalleri yüksek. O arada mı yazmıştınız?

Holiganguc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.since1910.net

Anladım yazdığım tarih zannediyorum Hazirandı.Konu kurallarını okudum, kurallara uygun Ankara İskitler Opis'in vurdumduymaz ve beceriksiz servisini anlatan bir konuyu. Sadece tekrar açılabileceğini öğrenirsem açabilirim.

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çorlu İnan bayii bence Trakya da ki en iyisi, fiyatta kolaylık gösteriyorlar, istediğiniz hediyeyi de veriyorlar.Aracın gemiye yüklendiğini limana indiğini falan arayıp söylediler,söz verdikleri gün ve saatte aracımı teslim ettiler, satış temsilcisi Yurdagül hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım buradan. Bayi olarak memnunum inşallah servis olarak ta memnunluğum devam eder.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Holiganguc link' Alıntı:
Anladım yazdığım tarih zannediyorum Hazirandı.Konu kurallarını okudum, kurallara uygun Ankara İskitler Opis'in vurdumduymaz ve beceriksiz servisini anlatan bir konuyu. Sadece tekrar açılabileceğini öğrenirsem açabilirim.

Muhtemelen konunuz forumda yaşadığımız veri kaybı dolayısıyla istenmeden silinmiş.
İsterseniz aynı konuyu tekrardan açabilirsiniz. Forum kuralları yada bizim açımızdan herhangi bir sorun yok.