BBS jant

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jantları aldım ama yay şart :)) sizce 3.5 cm mi ? 5 cm mi ? almam lazım hangi markalar daha önde fazla konfordanda ödün vermek istemiyorum ama almak gerek artık
abi lastik ölçülerini de yazarsan çok iyi olur düşünenler açısından (ben)
bide ne kadara aldın bu arada abi Tekirdağ da malum köy yolları berbat yay takarsan oralara nasıl gideceksin ??

garanti24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan, çok yakışmış, fakat yolda ne kadar bozuk yol varsa araban o yöne doğru dalma yapacaktır, kullanırken dikkatli ol bence

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mükemmel bu jantlar her araçta kendini gösteriyor zaten , yay şart ...

astram59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar öncelikle herkese selam. bütün yorumları tek tek okudum kimse net bişey söylememiş çünkü kullanan pek yok sanırım. ben kullanıcı olarak işi bütün acıklıgıyla anlatıcam. aracımda 16 inç 9 ofset bbs ler var lastikler önde 205 45 yanak sıkıntı yok. arkada ise 205 50 yanak arabama arkaya 2 kişi oturdugunda yolda yaylanmada camurluk lastigin yanaklara sürtüyor. çözüm olarak düşündüğüm kamber actırdım genede kurtarmadı. sözün kısası 205 lastikte 45 yanak arkada kurtarır diyorlar ama daha denemedim. benim düşüncem daha garanti olsun diye 195 lastik almayı düşünüyorum opel astra g ye bbs takıcak arkadasların aklında olsun sıfır alırsanız sürtmeme garantisi versinler.ben 2. el aldıgım için birazda acemi ve aceleci oldugumdan bu sıkıntılarla ugrastım. zevk almak yerine araba sürttükce acı cektim diyebilirim :D ama dışardan görenler genci yaslısı sarı renk bbs olunca cok dikkatli bakıyorlar bunuda söylemeden edemiycem:)ve sunu unuttum arabada spor yay yok orjinal yaylar....

Ekli dosyalar

• BBS.jpg
    BBS.jpg
    91.6 KB · Görüntüleme: 67
  • HPIM0706.jpg
    HPIM0706.jpg
    92.7 KB · Görüntüleme: 61
  • HPIM0707.jpg
    HPIM0707.jpg
    93.9 KB · Görüntüleme: 56
  • HPIM0710.jpg
    HPIM0710.jpg
    80.4 KB · Görüntüleme: 55
  • HPIM0711.jpg
    HPIM0711.jpg
    85.4 KB · Görüntüleme: 61

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar öncelikle herkese selam. bütün yorumları tek tek okudum kimse net bişey söylememiş çünkü kullanan pek yok sanırım. ben kullanıcı olarak işi bütün acıklıgıyla anlatıcam. aracımda 16 inç 9 ofset bbs ler var lastikler önde 205 45 yanak sıkıntı yok. arkada ise 205 50 yanak arabama arkaya 2 kişi oturdugunda yolda yaylanmada camurluk lastigin yanaklara sürtüyor. çözüm olarak düşündüğüm kamber actırdım genede kurtarmadı. sözün kısası 205 lastikte 45 yanak arkada kurtarır diyorlar ama daha denemedim. benim düşüncem daha garanti olsun diye 195 lastik almayı düşünüyorum opel astra g ye bbs takıcak arkadasların aklında olsun sıfır alırsanız sürtmeme garantisi versinler.ben 2. el aldıgım için birazda acemi ve aceleci oldugumdan bu sıkıntılarla ugrastım. zevk almak yerine araba sürttükce acı cektim diyebilirim :D ama dışardan görenler genci yaslısı sarı renk bbs olunca cok dikkatli bakıyorlar bunuda söylemeden edemiycem:)ve sunu unuttum arabada spor yay yok orjinal yaylar....

-Lastiklerinin yanakları kalın bence , jantı boğmuş görselliği bozmuş beraberinde sürtmeleri getirmiş , bu tarz jantlar kullanıyorsan konforu kesinlikle unutup spor yay ile birlikte kullanmak lazım esnemeyi azaltmak için yine sürtme devam ederse alacaksın coilover Kit keyfine varacaksın , sürtme yine olursa çamurluk ağızlarına genişletme işlemi uygulayacaksın , yani en son çare olarak aracına zarar vereceksin.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mert bey arkalar 205 40 16 kullansanız hiçbir sorun olmaz..
205 45 16 da kurtarır gibime geliyor..Ben 195 45 16 kullanmıştım ama opelde değil oda sürtüyordu.

16ADA02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum yay falan hiç düşünme derim opellerin zaten süspansiyon olarak biraz sert bir yapısı var sen bunu yay takarak iyice sert yapacaksın hem konforundan ciddi bir şekilde kayıp vereceksin hemde ön takım sorunları yaşayacaksın.. biraz paraya kıyıp coilover alabilirsen pişman olmazsın.. alamıyorum dersen bile en azından sarı koni+yay koyarsan iyi olur senin için ben çok araştırdım bu işi yay takanların hiçbiri memnun değil.. coilover kullanıcısı olarak tavsiye ederim gerisi sana kalmış ;)

Fenki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astram59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben satıyorum bbs gold ilgilenirsen konusalım profilde resimler var