BBS jant

gececi1972

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yardım

arkadaşlar konu geçeli bayağı bir zaman olmuş ama benimde nacizane bir sorum olacak corsa aldım kısmetse 10 güne kadar geliyor gümüş gri renginde arabanın orjinal jantı 14 inc ve cok kötü görünüyor,
bende jant arıyorum kimileri cms önerdi ben rc buldum ama rc nin hangi ülkenin ününü olduğunu bulamadım bu bbs jantlar nasıldır yeni corsalara yakışırmı mesela ben içi siyah yada mavi olanını düşünüyorum gümüş gri olan arabaya yakışırmı ne dersinin bbs nin 14 in lik olanının almayı düşünüyorum arabanın orjinali öyle değişiklik düşünmüyorum,
fikirlerinizi belirtirseniz çok memnun olacağım

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar konu geçeli bayağı bir zaman olmuş ama benimde nacizane bir sorum olacak corsa aldım kısmetse 10 güne kadar geliyor gümüş gri renginde arabanın orjinal jantı 14 inc ve cok kötü görünüyor,
bende jant arıyorum kimileri cms önerdi ben rc buldum ama rc nin hangi ülkenin ününü olduğunu bulamadım bu bbs jantlar nasıldır yeni corsalara yakışırmı mesela ben içi siyah yada mavi olanını düşünüyorum gümüş gri olan arabaya yakışırmı ne dersinin bbs nin 14 in lik olanının almayı düşünüyorum arabanın orjinali öyle değişiklik düşünmüyorum,
fikirlerinizi belirtirseniz çok memnun olacağım

http://www.lastik24.com/Urun/bbs-70x15-4x100108-et-38-black-jant_91
http://www.lastik24.com/Urun/bbs-70x15-4x100108-et-38-silver-jant_91
bu linklerde (et) degeri düşük lenso üretim bbs jant çeşitleri var çamurluklara sürtünme problemi yaşatmayacagını düşünüyorum.çünkü et degeri jantın dışarı çıkıklığının ölçüsüdür bu deger düştükçe jant dahada dışarı atar.belli bi degerden sonra malum:jantlar, çamurluklarla yüz göz olur:). şuan aracımdaki jantlarımı elden çıkartabilirsem bu jantlardan birini corsa c aracıma takmayı düşünüyorum.

gececi1972

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içi siyah olan çok hoşuma gidiyor fakat bu yeni corsalarda nasıl durur kafamdaki soru işareti bu sanki bu jantlar corsalara gitmez gibime geliyor bu bbs lerin hepside aynı stilmi başka modelleri yokmu

burakreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjınal 165/65/13 olması lazım jantları arabanın ben 195/50/15 mıchelın lastık ve 15'' Konig jant aldm onler 6.5 ofset arkalar 7.5 onlerde hic bir şekilde sürtme yok ama arkalar ozellikle araba yüklü olduğu zamanlarda camurluktaki plastiği yavaş yavaş yemeye başladı . resimdede görüldüğü gibi önden baksanız bile arka lastiği görebiliyorsunuz aracı tek kullanacaksaniz 45 yanak öneririm.http://img441.imageshack.us/img441/3306/sdc12022n.jpg http://img213.imageshack.us/img213/6328/sdc12060r.jpg
çamurluklara bi kaç işlem yaptık gidiş geliş 3000 km yola gittik hic bi sıkıntı olmadı sürtmeden yana sadece 100 le falan giderken asfalt alcaldıgında araba yuklu oldugu için lastikler vurdu başka sıkıntımız yok iyi forumlar

gececi1972

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastikler 175/70 r14 bu gümüş gri corsalara ortası siyah olan bbs jantlar gidermi senin arabadaki 5 kollu olanlar daha güzel gidiyor corsalara yoksa 5 kollumu alsam hala kararsızım

vectra c

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaza bu renk gitmez

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastikler 175/70 r14 bu gümüş gri corsalara ortası siyah olan bbs jantlar gidermi senin arabadaki 5 kollu olanlar daha güzel gidiyor corsalara yoksa 5 kollumu alsam hala kararsızım
bbs de farklı modellerde var elbette. ama en tutulan modeli bbs rs modelidir.ve corsa c lerede mükemmel gider.aracınıza uygun renkte bbs rs modeli seçebilirsiniz.15inçlik bbs rs, lastik olarakta 175*50*15 le mükemmel bir görüntüsü olur.

gececi1972

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar tekrar selam
arabamı çok şükür aldım, vallaha jant konusunda cms shop aramama rağmen bulamadım bbs lerinde hepsinin orjinal olmadığını çin malı olamdığını bizim buradaki jantçılardan öğrendim ,bugün tesadüf jant bakarken cms 350 nin indirimde olduğunu gördüm bende fazla incelemeden metalik gri olan arabama füme cms 350 aldım