Bekarlık Sultanlıkmıdır?

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu göreceli bir konu ama keşke bekar olsaydım diyorum.sonra çocuğuma bakıyorum ve diyorum ki iyi ki evlenmişim diyorum sonra eşime bakıyorum keşke evlenmeseydim diyorum...ve bu böyle uzayıp gidiyor...ama size şunu diyim tabi bu şahsi düşüncemdir,ailenizin bulduğu ya da onay verdiği kişiyle evlenmek daha mantıkıymış çünkü insanın anne babası sizin için ve aileniz için yakışanı bize göre daha iyi ayırt ediyorlar...

aklıma Mevlana'nın şu sözleri geldi inş yanlış yazmam;
''gençlerin aynada göremediğini,ihtiyarlar tozlu tuğla da görürmüş''

iyiki bekarmışım;):)

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu göreceli bir konu ama keşke bekar olsaydım diyorum.sonra çocuğuma bakıyorum ve diyorum ki iyi ki evlenmişim diyorum sonra eşime bakıyorum keşke evlenmeseydim diyorum...ve bu böyle uzayıp gidiyor...ama size şunu diyim tabi bu şahsi düşüncemdir,ailenizin bulduğu ya da onay verdiği kişiyle evlenmek daha mantıkıymış çünkü insanın anne babası sizin için ve aileniz için yakışanı bize göre daha iyi ayırt ediyorlar...

abi dikkat et yenge okumasın yalnız sunu söyleyeyim 2 tane kızım var benim 1ve 2 yaşlarında çocuk için herseye değer gerçekten

SeSSiz

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herşey İçin Daha Çok Erken Yaş 17 :D

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazen bende niye evlendim diyorum bekar olsaydım keşeke diyorum.sonra evi arıyorum kızım açıyor telefonu babacığım dediği zaman film kopuyor.iyiki evlenmişim.diyorum .ama erken evlenmişim:D

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Bekarlik dunyanin en guzel, en ferah, en zengin ulkesinde tek basina yasayip sultan olmaktir.

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:eek::eek:

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu gune kadar kendi işini yapan sultan görmedim sultan devamli emirler verir istedigini yaptırır:D

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yoq abicim sultanlıkmış falan filan...fasa fiso bunlar. okul bi bitsin basıyorum nikahı :D

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Duruma göre değişir bekarlıkta zor evlilikte ama uuygun insana bakar mokianın dediği gibi rezil olmakta var vezir olmakta