Beklediğim gün geldi sislerim çok işe yaradı

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gün göztepeden sarıyere gittim bu gün dediğim demin ağır bir sis vardı fazla önünüzü göremiyordunuz millet frene basa basa tırsa tırsa gidiyor sisleri bir açdım önüm tertemiz 90-120 basdım daldım sisin içine gidiyorum tabi ben önümü görüyorum farlar ilaç gibi işe yarıyor ama arkadakiler herhalde diyordur bu adam manyakmı cahiil mi nasıl gidiyor bu sisde bir bakdım arkamda konvoy olmuş millet takılmış peşimden geliyor :D :D

o beyaz xenonlu sisler falan hepsi hikaye kaldı hep dedim bu forumlarda sarı dumanı delen tek renkdir o yüzden sis farları sarı olur bu günde ispatı oldu. :D :D:D bu arada farlarım öyle boyalı falan değil 3000k orjinal xenon dur :D :D

photo0061.jpg

photo0060.jpg

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siste zemin ıslak ve kaygan olur görüş kadar yol tutuşta önemlidir.

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun bende aynısını yaşadım yakacıkdan gebzeye gelirken sisleri actım ve arkamda konvoyla geldm :D

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Valla bugün Tekirdağda acayip bir sis var hatta şuan bile var daha kalkmadı bende Para cekmek için evden çıktım. Pederin arabası (Ford connect) ile çıktım. Açtım sisler rahat rahat yoluma devam ettim. Sislerine Xeon yaptımış bir AUDI bile peşime takıldı. Hatta artizlik olsun diye elimi camdan çıkartıp geç geç diye işaret ettim. Normalde vıınn diye geçen araba tosba gibi arkamdan geldi :) Hatta bende geyiğine bir hızlanıp bir yavaşlıyordum eylence oldu bana da :D Bende bir kaç kez demiştim sisleri değiştirmeyin diye ama bugün trakya bölgesindeki arkadaşlarımız daha iyi anlamışlardır umarım

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hakan her zaman sarı sisleri savunurum. Dikkat edilirse eski çift farlı araçların kısaları aynı zamanda sisli ve yağışlı havalarda görüş açısını iyileştirme amacıyla sarı renklidir. Orjinal olarak sarı ampul bulabilsen aracın kısa farlarına takacağım. Yağışlı ve sisli havalarda görüş açısı bakımından mükemmel sonuç veriyor.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet sisin çok yoğun olduğu ülkelerde de kısa uzun sisler hepsi sarıdır mesela eski citroen araçlar bilen bilir farların içide sap sarıdır..

savaş hocam kısalarına xenon tak 4300 k ampül temin ederiz önünüde çok güzel görürsün 4300k zaten fabrikaların çıkardığı orjinal standart kelvin değeri.. hafif sarımtırakla beyaza çalar.

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uye tanıtım bolumunde aracın ıcın olan konuda takdır etmıstım sarı sıslerını

eee ne demısler sakla samanı gelır zamanı

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
evet sisin çok yoğun olduğu ülkelerde de kısa uzun sisler hepsi sarıdır mesela eski citroen araçlar bilen bilir farların içide sap sarıdır..

savaş hocam kısalarına xenon tak 4300 k ampül temin ederiz önünüde çok güzel görürsün 4300k zaten fabrikaların çıkardığı orjinal standart kelvin değeri.. hafif sarımtırakla beyaza çalar.
Normalde görüş problemi yaşamıyorum ama yağışlı havalarda görüşü daha da iyileştirmekte fayda var. Xenon değil ama sis farı takdırmayı düşünüyorum. Ankara'ya gidince çıkmacılardan CD (benim araç GLS olduğu için sis farı yuvası yok) ön tamponu, ışıklı elcikler ile kapı aydınlatmalarından (Ethem yüzünden :)) bakmayı düşünüyorum.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende düşünüyorum 3000k xenon,sis farı dediğim zatan sarı olmalı ki işe yarasın benim sisler şu anda orjinal ama en kısa zamanda 3000k xenon taktıracağım fakat İzmir'de çok sis olmuyor görüntüde kalacak benim sisler.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam dışarı bi çıktım Allaah herkes sisleri yakmış geziyor. Millet sonunda sisleri yakacak yer buldu :D 40 yılın başı sis olunca böyle oluyor demek :D