Beklediğim gün geldi sislerim çok işe yaradı

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H1 4300K xenon far ampulunü nereden alıcaksınız acaba?? Bende 8000K var bende düşürmek istiyorum biraz.. Temin edeceğiniz yeri yazarsanız yardımcı olursunuz...

h1 uzunlarım zaten 4300k h7 kısalara alıcam 4300k şu an kısalarım 6000k elimde kısalar için 8000k da var mavi onuda kullandım ama yağmurlu havada gece o far iptal önünü göremessin çok yaşadım bunu. 6000k fena değil ama fabrika orjinali yapıcam bunca büyük firmalar 4300k kullanıyorsa ve bunu standart belirlemişlerse demek ki ondan iyisi yok..

almaya gelince türkiyeden almayın ebay dan alın ben bütün ampüllerimi ebaydan aldım kısalarımıda ebaydan alıcam philipsin xenon ampülleri var onlardan alıcam.. 20-30 dolar bir şey türkiyede tanesine o fiyatı verirsiniz.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sisleri beyaz yapmaya bende karşıyım.Belki yılda 1 kez lazım olur olmaz ama o zaman da hayati önemi olur.
Şirket aracımla sok seyahat ediyorum ve sapsarı sisleri olsa keşke dediğim olmuştur..Kiralık olduğu için malesef baz donanım.

Yalnız hafif bir siste bile 120'ye varan hızla seyir doğru değil.Herşeyden önce sisli hava demek asfalt üzerinde incecikte olsa buz ihtimali demektir.
:good:

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normalde görüş problemi yaşamıyorum ama yağışlı havalarda görüşü daha da iyileştirmekte fayda var. Xenon değil ama sis farı takdırmayı düşünüyorum. Ankara'ya gidince çıkmacılardan CD (benim araç GLS olduğu için sis farı yuvası yok) ön tamponu, ışıklı elcikler ile kapı aydınlatmalarından (Ethem yüzünden :)) bakmayı düşünüyorum.

abi tamponun arkasında sis farlarını monte etmek için ayakları var bi şablon bulup tampon güzelce kesilirse tamponu degiştirmene gerek kalmadan sis farı takabilirsin aracına

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
h1 uzunlarım zaten 4300k h7 kısalara alıcam 4300k şu an kısalarım 6000k elimde kısalar için 8000k da var mavi onuda kullandım ama yağmurlu havada gece o far iptal önünü göremessin çok yaşadım bunu. 6000k fena değil ama fabrika orjinali yapıcam bunca büyük firmalar 4300k kullanıyorsa ve bunu standart belirlemişlerse demek ki ondan iyisi yok..

almaya gelince türkiyeden almayın ebay dan alın ben bütün ampüllerimi ebaydan aldım kısalarımıda ebaydan alıcam philipsin xenon ampülleri var onlardan alıcam.. 20-30 dolar bir şey türkiyede tanesine o fiyatı verirsiniz.

ebaydan bu güne kadar alışveriş yapmadığım için benim için hayal... bakalım alış-veriş yapan birilerini bulursam bende yanında sipariş geçerim...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ebaydan bu güne kadar alışveriş yapmadığım için benim için hayal... bakalım alış-veriş yapan birilerini bulursam bende yanında sipariş geçerim...

ben alırken sizin içinde isterseniz sipariş veririm benim alıcağım ampüller bunlar

http://cgi.ebay.com/PHILIPS-BURNERS...arts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item25571c9b5b

31 dolar fiyatı sanırım 10 dolarda shipping kargosu tutar toplamda 40 dolara gelir bana.. türkiyede bu ampülleri 100-150 dolardan aşağı alamassınız..

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen ben de de 8000k var , 4300 4500 gibi bir ampül arıyorum. H11 ve H4 sanırım farlar.