ben hatalımıyımm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk başta hiç bir şey demeseniz inanın daha iyiydi...

inanın ki ben pazar günü opisin açık olmasından istifade ederek aracı servisten çektim. elimden biraz iş gelmesi sayesinde pazartesi günü soğutma suyunu boşaltarak karışım oranını revize ettim, havasını aldım ve sorun düzeldi.

saygılar&sevgiler

tansugurler' Alıntı:
ben size ne zaman alaycı davrandımki lütfen demeyin böylee sadece yetkili servistir bu arızayıı bulur dedim işi bilen adamalr demek istedim demekki bulamamışlar siz kendiniz bulmuşsunuz bak arızayıı yetkili servis neden bulamadı pekii bu sorunu soruyorum size neden bilgi vermemek istediğimi anlamışş olmanız gerekiyor bu arada :(

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli Forum Yöneticilerine çağrı yapıyorum,

" ben hatalımıyımm" başlığı ile açılan konudaki yazışmaların forum kurallarına göre incelenerek uyarı verilmesi gereken kişilerin uyarılmasını talep ediyorum.

örnek mesajlar alttadır:

İsmail budak :
usta bizim orda bi laf vardır ... ürür kervan yürür sen işine bak takma kafana böyle şeyleri...biz senin degerini biliyoruz gerisi yalan... (burda it kimdir)

İsmail Budak : ya bırak allahını seversen hangi kamu bankası opel kullanıyo kullansa bile bi banka elindeki arabayı 3 en fazla 4 seneden fazla tutmaz

To death Corsa : İkincisi ise prince..Yazdıklarına göre tansudan püf noktası almaya çalışan sensin çünkü orda ... ürür kısmını üstüne alınmışsın..Bu saldırganlığını anlatmaya çalıştığın konuma sahip olabilecek birine yakıştıramadım..Belki yaşın benden büyük belkide kızabilirsin ama devletin 125 tane arabasıyla burada hava atma..İnsanlarıda birşeylerden mahrum etmiş gibide konuşma..Herkesin rızkını allah verir sen kafanı yorma..Daha yazacağım çok şey var ama forum kuralları dışına çıkmak istemiyorum...

alpasch : 125 arabayi yetkili servisten,özele aldin.devlet kar etti. ama yetkili serviste hersey yazili,belgelidir (genelde).özelde pek öyle olmaz. peki o özel servis seni gördümü?sende lütfen bu soruya dürüst cevap ver. sayet görmedi dersen sana devlet yüksek sadakat madalyasi takmak lazim. (en çok kanıma dokunan mesajdır,ben zaten bu arkadaşla ilgili hukuki yollara başvuracağım)

GhostBuster : Şahsen ben mesleğimle alakalı olmadığı için opel ile ilgili ne tecrübem varsa burada hepsini paylaşmak isterim ama ekmeğini bu işten kazanan bir kişi paylaşmak istemeye bilir buda en doğal hakkıdır kişisel tercihdir kimse birşey diyemez.Bu arada bu banka arcıymıs 5 tane aracı varmıs yok yatı katı yazlığı varmış gülesim geldi valla saçmalardan seçmeler...varsa var kardeşim sordukmu

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Prince kardeşim ben forum yöneticisi değilim ama açıkçası burada herhangi bir üyeye uyarı verilmesini gerektirecek bir durum göremiyorum.. Tartışmayı uzatarak ve üyelerimize ceza verilmesine talep ederek forumun huzurunu bozduğunun farkındamısın? Bende şimdi senin uyarı almanı talep ediyimmi yönetimden,hoş olurmu sence? Bu konuyu fazla uzatmamanızı rica ediyorum..
Seviyeli forumlar..

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
prince' Alıntı:

" ben hatalımıyımm" başlığı ile açılan konudaki yazışmaların forum kurallarına göre incelenerek uyarı verilmesi gereken kişilerin uyarılmasını talep ediyorum.

örnek mesajlar alttadır:

İsmail budak :
usta bizim orda bi laf vardır ... ürür kervan yürür sen işine bak takma kafana böyle şeyleri...biz senin degerini biliyoruz gerisi yalan... (burda it kimdir)

İsmail Budak : ya bırak allahını seversen hangi kamu bankası opel kullanıyo kullansa bile bi banka elindeki arabayı 3 en fazla 4 seneden fazla tutmaz

To death Corsa : İkincisi ise prince..Yazdıklarına göre tansudan püf noktası almaya çalışan sensin çünkü orda ... ürür kısmını üstüne alınmışsın..Bu saldırganlığını anlatmaya çalıştığın konuma sahip olabilecek birine yakıştıramadım..Belki yaşın benden büyük belkide kızabilirsin ama devletin 125 tane arabasıyla burada hava atma..İnsanlarıda birşeylerden mahrum etmiş gibide konuşma..Herkesin rızkını allah verir sen kafanı yorma..Daha yazacağım çok şey var ama forum kuralları dışına çıkmak istemiyorum...

alpasch : 125 arabayi yetkili servisten,özele aldin.devlet kar etti. ama yetkili serviste hersey yazili,belgelidir (genelde).özelde pek öyle olmaz. peki o özel servis seni gördümü?sende lütfen bu soruya dürüst cevap ver. sayet görmedi dersen sana devlet yüksek sadakat madalyasi takmak lazim. (en çok kanıma dokunan mesajdır,ben zaten bu arkadaşla ilgili hukuki yollara başvuracağım)

GhostBuster : Şahsen ben mesleğimle alakalı olmadığı için opel ile ilgili ne tecrübem varsa burada hepsini paylaşmak isterim ama ekmeğini bu işten kazanan bir kişi paylaşmak istemeye bilir buda en doğal hakkıdır kişisel tercihdir kimse birşey diyemez.Bu arada bu banka arcıymıs 5 tane aracı varmıs yok yatı katı yazlığı varmış gülesim geldi valla saçmalardan seçmeler...varsa var kardeşim sordukmu
bu kadarr olmaz yanii lütfenn böyle düşünmeyin

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi hayirli olsun

prince' Alıntı:

puhahaha yaw bak soru sordum sende cevap verdin. ee hukuki yola basvuracaksan hemen basvur ama AIHM'e basvurman gerekecek :D

haaa sana sözünü ettigim madalyayida hemen takdim edeyim

madalya.jpg

devlet yüksek sadakat madalyasi... hadi hayirli olsun...

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustam haklı sen o kadar sene calış bi şeyler kazn emek ver 2dk da burda acıkla olmaz öle emek vermeden bir şeyler kazanmak ustam yeterince faydalı oluyo orumda elinden geldiği kadar her seyi söylüyo ama bazı şeyler vardır söylenmez onun icin ilk önce saygı ben söylücektim ustama cok sey söylüyonuz diye nerdeyse biz forumda cırak olduk cüğküğ hemen hemen usta bütün her seye cevap yazıyo bence ustam haklı

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli Forum Yöneticilerine çağrı yapıyorum," ben hatalımıyımm" başlığı ile açılan konudaki yazışmaların forum kurallarına göre incelenerek uyarı verilmesi gereken kişilerin uyarılmasını talep ediyorum.örnek mesajlar alttadır:İsmail budak : usta bizim orda bi laf vardır ... ürür kervan yürür sen işine bak takma kafana böyle şeyleri...biz senin degerini biliyoruz gerisi yalan... (burda it kimdir)İsmail Budak : ya bırak allahını seversen hangi kamu bankası opel kullanıyo kullansa bile bi banka elindeki arabayı 3 en fazla 4 seneden fazla tutmaz.............................................BİZİM ORDA ÖYLE DERDER BU BİR ATASÖZÜ...BURDA İT KİMDİR BİLMİYORUM KİME YAKIŞIRSA ODUR HERALDE...ORAYA İT DEİLDE BAŞKA BİŞEYDE GELEBİLİRDİ AMA SEN ONU YAKIŞTIRMIŞIN BEN NAPIM.MESELA KURT TA OLABİLİRDİ ÇÜNKÜ KURTLAR ÜRÜR İTLER HAVLAR...NEYSE DEMİŞİMDİR NE DE OLSA SİVASLIYIZ AZIMIZ BOZUKTUR BİRAZ...AMA ADAMINA YERİNE GÖRE...SİVASLIYAK DEDİKYA GARDAŞ !!!

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu konuyu daha fazla uzatmasak nasıl olur.yoksa sonuclar herkezi üzecek gibi geliyor.ayrıca kardeşim söylemek ismediğini ve bunu için özür dilediğnide yazmış.aracın serviste ve bu servis türkiyenin en büyük servislerinden birisi bu arızayı bulamıyorsa ve size aracınızı arızalı şekilde geri teslim ediyorlarsa yada siz çıkartıyorsanız(ben olsam aracı vermezdim)o servisin ustalarından şüphe ederdim ve şikayette bulunurudm.bence sisz bu konu üstünde yoğunlaşın.ve ayrıca aracınız serviste olamsaydı bende dahil burdaki ustalarımız size kesinlikle yardımcı olmaya calışırdık.siz belki farkında olmaya bilirisiniz ama bu forumda bizce ats opel olarak opel türkiye yetkilileri takip ediyor ve hangi özel servis te ne gibi imkanlar olduğunu takip ediyorlar daha fazla bilgi vermek istemiyorum.

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar burası Dostluk Dayanışma Yardımlaşma sitesidir , fikrini beğenmediğiniz için bir insanı üzmeye kırmaya ilk önce hakkınız yok sonrada ayıptır.
Prince arkadaşımız alamadığı bir cevaptan dolayı belliki alınmış hepimiz , zaman zaman kırlabiliriz alınabiliriz , ama biz birbirimizi anlayışla karşılamazsak neden bu sitedeyiz. birbirimize karşı kullandığımız kelimeleri özenle seçelim yanlış anlaşılmalara mahal vermiyelim düşünceli olalım ,
Örnek vermek gerekirse ben ramazan bayramının 2. günü sabahın köründe daha önce hiç tanışmadığımız halde Engin arkadaşımızı arayıp motordaki bir hortumun yerini sorup , o da üşenmeden garaja inip cevap verebiliyorsa , yada hiç tanışmadığım Tansu ustaya , setap 'a , Opel team 'e yada herhangi bir arkadaşıma özelden mesaj atıp cevap alabiliyorsam işte sitenin ruhu bu ...

Lütfen herkes anlayışlı ve düşünceli olsun gerisi gelir zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...