Benim arabam tekrardan merhaba

meriva_combo_dizel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GERÇEKTEN DİYORUM!İYİKİ BU ARABAYI SEÇMİŞİM.HARİKA BİŞEY...
y1pF6I65eVrhitP__uLGfZi5c0heZhlabY35xcDznSoDaEWk4q-YmLe_l4dDcTpItyNiXGvyOKimXY

y1pF6I65eVrhiugl0PxE97bDZT6SXa7UfWzX_WE1BxPRT-oLZW6f5rKk7jyWdsOlgMARbBLQ3Jkki8

y1pF6I65eVrhitrmsL-p7FVIeGVDahJj8k3jZ0K3W7ILdqGPUCeb_PDg8o3lUegTGJShaHMZkWGZJo

y1pF6I65eVrhivdpOaNubj--lQOHF1dBvG-WPRVzI5p17pwVPuWRJ1sq_BsxvfDipwZY0xM6KipYRU

meriva_combo_dizel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk İstedİĞİm Araba Merİvaydi.ama Showrooma Gİrİnce Dİrek GÖzÜme Yenİ Corsa Takildi.ve Merİvayi Unuttum.sonra HİÇ Beklemeden Corsami Aldim.akici Temİz Sessİz.Şehİr İÇİ İyİ Zorlarsan 170 Yk A Kadar Çikiyor Yakit.ama Yormadan Kullanirsan 150 Yk.ve Uzun Yolda Denedİm 75 Beygİr Olmasina RaĞmen BeklemedİĞİm Bİr Keyİf Ve Hiz Verdİ.İlerde Resİm Eklerİm En Son 190 GÖrdÜm Daha Çikmadi..yeterlİ Bence,yol MÜsaİt Bİrazda Rampa AŞŞa Derler Ya Öle Olsaydi 200 GÖrÜr Kesİn..
Eklemek İstedİĞİm BİrŞey Daha Var.eĞer Çok Verİm İstİyorsaniz Dİzel Secenek Olarak 90 Hp Alin.(75 Hp Nİn Ondan Pek Kalir Yani Yok)benzİnlİde İse 1.4 90 Yeterde Artar..ben 31.5 E Aldim Arabayi Ankara Opandan.tekrardan S.a

Son düzenleme:

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah cillop cillop :D
güle güle 1000

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke aracını üyü otomobilleri bölümüne koysaydın. ARacın çok güzel hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız inşallah.

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk İstedİĞİm Araba Merİvaydi.ama Showrooma Gİrİnce Dİrek GÖzÜme Yenİ Corsa Takildi.ve Merİvayi Unuttum.sonra HİÇ Beklemeden Corsami Aldim.akici Temİz Sessİz.Şehİr İÇİ İyİ Zorlarsan 170 Yk A Kadar Çikiyor Yakit.ama Yormadan Kullanirsan 150 Yk.ve Uzun Yolda Denedİm 75 Beygİr Olmasina RaĞmen BeklemedİĞİm Bİr Keyİf Ve Hiz Verdİ.İlerde Resİm Eklerİm En Son 190 GÖrdÜm Daha Çikmadi..yeterlİ Bence,yol MÜsaİt Bİrazda Rampa AŞŞa Derler Ya Öle Olsaydi 200 GÖrÜr Kesİn..
Eklemek İstedİĞİm BİrŞey Daha Var.eĞer Çok Verİm İstİyorsaniz Dİzel Secenek Olarak 90 Hp Alin.(75 Hp Nİn Ondan Pek Kalir Yani Yok)benzİnlİde İse 1.4 90 Yeterde Artar..ben 31.5 E Aldim Arabayi Ankara Opandan.tekrardan S.a

Güle güle kullan çok güzel bir araç Maaşallah
Aracın fazla yakıyor gibi geldi bana. ben 12,9ykr yakıyorum şehir içi. ara sıra yüklendiğimde oluyo ama genel olarak sakin kullanıyorum. dediğin gibi aracın 75hp olmasına rağmen gidişi 75hp gibi değil daha iyi bir performansı var. torkunun yüksek olmasına bağlıyorum.

IceBreaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşalalh.kazasız belasız iyi günlerde kullan

meriva_combo_dizel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyw tşk ederim arkadaşlar.