benzin şirketlerine boykot...

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merak etmeyin arkadaşlar biz Türk halkı olarak lükse çok düşkün bir millet olduk hani derler ya ayranı yok içmeye .............. ama yakındır şu anda avrupa da herkesin sağlık için kullandığı bisikletleri yakında biz mecburen hayatımızın bir parçası yapacağız o zaman da benzin şirketleri bize benzin satabilmek için fiyat indirecekler ama inşallah biz o günleri görebiliriz...

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi vallahi Allah taş yapar öyle iftira atma adamlara :kop:

daha nasıl ilgilenicekler abicim fener tur atlar ertesi gün gümm zam patlar.

haftasonu zam giydirirler! Adamlar pusuda bekliyor daha nasıl ilgilenicekler!

ama problem yok onlara onlar 600 sel V12 ye biniyorlar !

Allahım ya onlara sadece milletvekili maaşıyla o araçlara benzin para ödetsende bende gülmekten ölsem! Yok abicim yok bu memlekette halktan adam halktan yana olan! Adam açlık nedir bilmeden milletin vekili oluyor!

Sen biliyormusun 450 lira maaş alıp 30 ytl de kesintisi olan üniversitede çocuk okutan üniversiteye çocuk hazırlayan lisede okutan elektrik su parası veren odun kömür alan ev kirası veren mutfak masrafı yapan tüp bitince ağlayan! Hergün o mevsimde en ucuz olan sebzeyi yiyen ucuz ekmek almak için saatlerce ayakta duran insanların nasıl yaşadıklarını? bilmiyorsun!

benzinemi bakacaksın? sen önce dönde arkana bak üstünde gerile gerile oturduğun koltuğun aslında kimin olduğuna bak!

insanlar hergün %0,01 fakirleşiyor desem abartmış olurmuyum? Ben hergün biraz daha fakir uyanıyorum! Lanet olsun..:mad: :mad: :mad: :mad:

Tamamen haklısın abi sende belirtmişsin zaten hergün git gide fakirleşiyoruz milli gelir ve alım gücünü yükselttik diyorlar ama birde vatandaşa sorun bakalım gelsinler verelim 450 ytl yi bakalım nasıl geçinecekler alım gücümü arttı yoksa verim gücümü biraz anlasınlar

Son düzenleme:

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben asan gördüm ozaman yöneticelerle görüşüp güzel bi afiş üzerinde opelimin reklamı ile yazıları asalım

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi vallahi Allah taş yapar öyle iftira atma adamlara :kop:

daha nasıl ilgilenicekler abicim fener tur atlar ertesi gün gümm zam patlar.

haftasonu zam giydirirler! Adamlar pusuda bekliyor daha nasıl ilgilenicekler!

ama problem yok onlara onlar 600 sel V12 ye biniyorlar !

Allahım ya onlara sadece milletvekili maaşıyla o araçlara benzin para ödetsende bende gülmekten ölsem! Yok abicim yok bu memlekette halktan adam halktan yana olan! Adam açlık nedir bilmeden milletin vekili oluyor!

Sen biliyormusun 450 lira maaş alıp 30 ytl de kesintisi olan üniversitede çocuk okutan üniversiteye çocuk hazırlayan lisede okutan elektrik su parası veren odun kömür alan ev kirası veren mutfak masrafı yapan tüp bitince ağlayan! Hergün o mevsimde en ucuz olan sebzeyi yiyen ucuz ekmek almak için saatlerce ayakta duran insanların nasıl yaşadıklarını? bilmiyorsun!

benzinemi bakacaksın? sen önce dönde arkana bak üstünde gerile gerile oturduğun koltuğun aslında kimin olduğuna bak!

insanlar hergün %0,01 fakirleşiyor desem abartmış olurmuyum? Ben hergün biraz daha fakir uyanıyorum! Lanet olsun..:mad: :mad: :mad: :mad:

:alkis: :alkis: :alkis: daha iyi anlatılamazdı

o yazıdan sağ arka camda var benim
hatta yaşadığım yerde tek bende var sanırsam, işyerinden arkadaşlar gördü 3-4 araba daha katıldı bugün..
tarafımız belli olsun ;)

siteden bişeyler beklemenin alemi yok, internette çeşit çeşit var bi çıktı alıp alelade bantla tutturabilirsiniz...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitemizde yazı mevcut! arama yoluyla bulabilirsiniz!.. herkes aracındaki yazının fotosunu çekip buraya koysun bence! konu güncel kalsın!

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm ülkelerde vergi düşerken bizim ülkemizde artıyor varil fiyatının artmasını bahane edip duruyorlar bu yalana kimse inanmaz ÖTV oranlarına baksınlar önce

mertcoskun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun ötv ötv kalkarsa benzin 1,50 düşer çünkü devletimiz kolay vergi tahsil edecek yere yükleniyo ben muhasebeciyim mükelleflerimin %80 ne yakın vergi borcu ssk borcu bagkur borcu bulunmaktadır bunların tahsilini yapabilecek bir alt yapı yok onun için kolay vergi alabildigi yerlere yükleniliyo arabasız yapamıyoruz haliylede benzinsiz yapamıyoruz onun için ötv ye hayır diorum

www.OTVYEHAYIR.com