beyaz farlar

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Manisa da P.D.Vision H7 için 80 ytl fiyat aldım ...

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Manisa da P.D.Vision H7 için 80 ytl fiyat aldım ...

mdellan bizim kısalar ve uzunların h4 ve h7 oldugunu biliyorsun zaten..bu arada 80 ytl lik fiyat kac K lık far icin o onemli. 5000K ile 3000K arasında illaki fark vardık ..aynı 20w lık ampul ile 80w lık ampul gibi

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Benim dediğim ampul Phılıps Dıamond Vısıon 5000K H7 ler için ...

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ambuller beş para etmiyor tabiki xenon

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
milepo' Alıntı:
ambuller beş para etmiyor tabiki xenon
Tabiki en güzeli aslında xenon ama 500 ytl verecek durumu olsa biraz daha paraya kıyar cillop gibi bi çift de mercekli far alırım;trafikte milletle papaz da olmam farım da açık yolum da derim,oy oy oy sabahlar olmasın !!! :D

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ampul icin osram coolblue yeterli sanırım ucuz bisy hemde yanlıs hatırlamıyorsam

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi ben de osram var şimdi arabadan indim yol aydınlatmalarının altından gecerken bi an farlar yanmıo sandım farları kapatıp actım ancak ole farkına vardım cool blue farlar cok hoş duruo ama aydınlatması iğrenç denilecek kadar kötü philips in kini bi kac arabada gördüm baya iyi aydınlatıo ben de alacam heralde bu gidişle

alaybey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende philips 5000 k var.astra f aracıma kullandım 1 hafta sonra çıkarttım . çünkü yol görünmüyor. eğer isterseniz o kadar para vermeyin. yarı fiyatına ben size satarım. boşta duruyo zaten. dışardan bakılırsa iyi görünüyo ama